„NRD Companies“ praneša apie vadovybės pasikeitimus siekdama sustiprinti patikimos sprendimų teikėjos poziciją

„NRD Companies“ – norvegiško kapitalo Lietuvoje veikianti įmonių grupė, žinoma kaip lyderiaujanti strateginių informacinių technologijų sprendimų ir paslaugų teikėja valstybėms ir finansinio sektoriaus atstovams visame pasaulyje, skelbia svarbius struktūrinius pokyčius, siekdama sustiprinti savo, kaip patikimos partnerės ir sprendimų teikėjos, pozicijas. Pokyčių tikslas – sustiprinti grupės gebėjimą pasirūpinti klientų poreikiais ir teikti strateginius konkrečioms pramonės sritims skirtus informacinių technologijų sprendimus ir paslaugas visame pasaulyje, kartu supaprastinant valdymo struktūrą.

Pranešama, kad nuo 2023 m. vasario 1 d. „NRD Companies“ grupės skaitmeninių sprendimų departamento direktoriumi paskiriamas Arnoldas Jankūnas, iki šiol ėjęs „ETRONIKA“ direktoriaus pareigas. Šiuo vadovybės pokyčiu siekiama suvienodinti sprendimų kūrimo ir paslaugų teikimo procesus ir geriau patenkinti kylančius klientų poreikius bei unifikuoti grupės pasiūlymus tarp skirtingų organizacijų.

Arnoldas Jankūnas bus atsakingas už sprendimų kūrimo ir inovacijų procesų efektyvinimą ir unifikavimą „NRD Companies“ įmonių grupei priklausančiose UAB „ETRONIKA” ir UAB „NRD Systems“ įmonėse. „Džiaugiuosi galėdamas imtis vadovaujančio vaidmens siekiant efektyvinti skaitmeninių sprendimų kūrimą ir dalijimąsi geriausiomis praktikomis visoje grupėje bei prisidėti prie mūsų teikiamų pasiūlymų suvienodinimo. Tikiu, kad taip dar geriau patenkinsime mūsų klientų poreikius. Ateinant naujai skaitmenizavimo bangai, matome didelį poreikį standartizuotų, kartotinių sprendimų vystymui, taip pat ir naujų technologinių sprendimų ir gamybos organizavimo praktikų diegimui“, – komentavo naujasis „NRD Companies“ grupės skaitmeninių sprendimų departamento direktorius Arnoldas Jankūnas.

Šią strategiją padės įgyvendinti naujieji UAB „ETRONIKA“ ir „NRD Systems“ direktoriai, kuriais paskirti Andrius Kusas, ėjęs „ETRONIKA“ gamybos vadovo pareigas, ir Aurelijus Juozapavičius, prieš tai užėmęs „NRD Systems“ gamybos vadovo pareigas.

„ETRONIKA“ savo vardą rinkoje yra įtvirtinusi kaip „FinTech“ ir mažmeninės prekybos sprendimų teikėja, o „NRD Systems“ – žinoma kaip įmonė, pirmaujanti pagal įdiegtų elektroninių registrų skaičių visame pasaulyje, bei turi tvirtą reputaciją mokesčių valdymo sprendimų kūrimo srityse“, – sako Mindaugas Glodas, „NRD Companies“ generalinis direktorius. „Tačiau mūsų tikslas yra ne tik išlaikyti lyderio poziciją šiose srityse, bet siekti dar daugiau. Norime pasiūlyti savo klientams naujausias technologijas ir sprendimus, kurie padėtų jiems reaguoti į kintančius bei nuolat augančius klientų poreikius. Suvienodindami „ETRONIKA“ ir „NRD Systems“ gamybinius procesus, galėsime dar paprasčiau dalytis technologinėmis kompetencijomis, žiniomis ir ištekliais visoje „NRD Companies“ grupėje. Tikimės, kad šį pokytį palankiai įvertins mūsų ilgalaikiai klientai, tokie, kaip „Luminor“, „Šiaulių bankas“, „Reitan Convenience Lithuania“, Lietuvos Valstybinė mokesčių inspekcija, „Belize Financial Service Commission“, „Rwanda Development Board“ ir daugelis kitų visame pasaulyje. Tai leis mums teikti pažangiausias integruotas elektroninių paslaugų platformas, elektroninių registrų sprendimus, elektroninių mokėjimų sistemas ir daugybę kitų inovatyvių sprendimų, padėsiančių jiems išlikti konkurencingais rinkoje.

Siekiant toliau vystyti grupės strategiją skleisti žinias bei gilinti klientų bei partnerių žinias apie geriausias praktikas elektroninių registrų, elektroninių mokėjimų, elektroninių paslaugų, mažmeninės prekybos ir pašto skyrių skaitmeninimo srityse, buvo įkurtas „NRD Companies“ „Kompetencijų Centras“, pradėjęs savo darbą nuo vasario 1 d., kurį sudaro ekspertai nurodytose srityse.

Apie „NRD Companies“

„NRD Companies“ – globaliai veikianti informacinių technologijų ir konsultacinių įmonių grupė, kurios specializacija yra viešojo sektoriaus valdymas bei skaitmeninės ekonomikos infrastruktūros vystymas. Grupė, kurios būstinė yra Norvegijoje, vienija įmones, veikiančias „FinTech“, „GovTech“ ir praktika pagrįstų konsultacijų srityse, kurios padeda šalims siekti JT darnaus vystymosi tikslų. „NRD Companies“ turi ilgą sėkmingai įgyvendintų projektų istoriją visuose 5 žemynuose, kurią sudaro elektroninių paslaugų platformos, nacionalinių paštų skaitmeninimas, mokesčių surinkimo sistemų kūrimas ir kiti skaitmeniniai sprendimai. Grupė yra pripažinta industrijos lydere ir yra kontroliuojama „INVL Technology“ UTIB. „NRD Companies“ yra motininė įmonė šioms dukterinėms korporacijoms: „Norway Registers Development“ AS, „NRD Systems“, „NRD Rwanda“, „ETRONIKA“, „Infobank Uganda“. Daugiau informacijos: www.nrdcompanies.com/

Susisiekite su mumis

Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.
Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.

    *Paspaudę „Siųsti“ sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys (el. pašto adresas ir užklausoje pateikti duomenys) būtų renkami ir tvarkomi siekiant atsakyti į Jūsų pateiktą užklausą. Pagal Bendrovės privatumo politiką ši informacija bus saugoma tol, kol bus išnagrinėta užklausa, ir ne ilgiau nei 2 metus nuo jos pateikimo. Jūs visada galite atšaukti savo sutikimą el. paštu [email protected].