Naujienos

 • Informacija apie INVL Technology išleistas akcijas ir suteikiamus balsus
  2024-05-22
  Informacija apie INVL Technology išleistas akcijas ir suteikiamus balsus

  Atsižvelgiant į tai, kad INVL Technology (toliau – „Bendrovė“) akcijų supirkimo proceso metu iš Bendrovės akcininkų įsigijo 86 370 vnt. Bendrovės akcijų už 215 925,00 eurų, už kurias su Bendrovės akcininkais buvo atsiskaityta 2024 m. gegužės 22 d., Bendrovė skelbia išleistų akcijų duomenis 2024 m. gegužės 22 dienai: Akcijų klasė Akcijų skaičius ir bendras akcijų suteikiamų…

 • INVL Technology įsigis savų akcijų
  2024-05-20
  INVL Technology įsigis savų akcijų

  „INVL Technology“ (toliau – „Bendrovė“) informuoja, kad pasibaigus savų akcijų supirkimui, Bendrovė įsigis 86 370 vnt. akcijų, už kurias bus sumokėta 215 925,00 eurų (be tarpininkavimo mokesčių). Akcijų supirkimui, per kurį galėjo būti maksimaliai supirkta 200 000 vnt. akcijų, pasiūlyta 86 370 vnt. akcijų. Akcijos supirkimo kaina  –  2,50 euro už vieną akciją. Akcijų supirkimas per…

 • „INVL Technology“ supirko dalį savų akcijų
  2024-05-20
  „INVL Technology“ supirko dalį savų akcijų

  Investicijų į informacinių technologijų verslus bendrovė „INVL Technology“, pirmoji Lietuvos kapitalo rinkoje pasitelkdama olandiško aukciono principus, per biržą supirko 86 370 savų akcijų, už vieną akciją mokant maksimalią nustatytą kainą (2,50 euro). „Tikėtina, kad bendrovės akcininkai vertina akcijas brangiau, todėl savų akcijų supirkome mažiau nei buvome numatę“, – teigia „INVL Technology“ vadovaujantysis partneris Kazimieras Tonkūnas. Savų…

 • „INVL Technology“ valdomų įmonių naujienos: „NRD Companies” praneša apie reikšmingą augimą 2023 metais
  2024-05-09
  „INVL Technology“ valdomų įmonių naujienos: „NRD Companies” praneša apie reikšmingą augimą 2023 metais

  Gegužės 9 d., 2024 m. „NRD Companies“, Lietuvoje veiklą vykdanti tarptautinė įmonių grupė, kuri specializuojasi viešojo sektoriaus ir skaitmeninės infrastruktūros sprendimų kūrime kartu teikiant strategines konsultacijas, neseniai paskelbė 2023 m. metinę ataskaitą, kurioje demonstruojamas puikus augimas ir strateginiai pasiekimai. 2023 m. „NRD Companies“ toliau fokusavosi į viešajam, bankininkystės ir mažmeninės prekybos sektoriams skirtų IT produktų…

Apie bendrovę

 • „INVL Technology“ yra uždarojo tipo investicinė bendrovė (UTIB), kuri investuoja į Europos IT bendroves ir plėtoja jų veiklą. Jos pagrindinė būstinė yra Vilniuje, o akcijos platinamos „Nasdaq Vilnius“ vertybinių popierių biržoje.
 • „INVL Technology“ sudaro trys įmonių grupės: „Novian“ (pirmaujanti Baltijos šalių IT bendrovė), „NRD Companies“ (pasaulinė „GovTech“ bendrovė) ir „NRD Cyber Security“ (kibernetinio saugumo bendrovė).
 • 2016 m. liepos 14 d. Lietuvos bankas „INVL Technology“ suteikė leidimą veikti kaip UTIB 10 metų laikotarpiui su galimybe veiklą pratęsti dar dvejiems metams. Bendrovę valdo „INVL Asset Management“.

Atitiktis

Vertės kūrimas

„INVL Technology“ siekia kurti vertę per organišką augimą
„INVL Technology“ valdomų bendrovių agreguotos pajamos (tūkst. Eur)
Moksliniai tyrimai ir plėtra yra pagrindinis „INVL Technology“ prioritetas – 2017-2022 m. į nuosavybinių produktų, programinės įrangos ir metodikų kūrimą valdomos bendrovės investavo 2,7 mln. eurų.
Investicijos į mokslinius tyrimus ir plėtrą (mln. Eur)

Teisinė struktūra

Veiklos chronologija

„INVL Technology“ veiklos strategija apima tris pagrindinius etapus: investavimo laikotarpį (2016-2021 m.), vertės kūrimo laikotarpį (2021-2024 m.) ir pasitraukimo laikotarpį (2024-2026 m.) su galimybe pratęsti iki 2028 m.

Susisiekite su mumis

Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.
Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.

  *Paspaudę „Siųsti“ sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys (el. pašto adresas ir užklausoje pateikti duomenys) būtų renkami ir tvarkomi siekiant atsakyti į Jūsų pateiktą užklausą. Pagal Bendrovės privatumo politiką ši informacija bus saugoma tol, kol bus išnagrinėta užklausa, ir ne ilgiau nei 2 metus nuo jos pateikimo. Jūs visada galite atšaukti savo sutikimą el. paštu [email protected].