Naujienos

 • „Enlight Research“ įvertino „INVL Technology“ 2023 metų finansinius rezultatus
  2024-04-24
  „Enlight Research“ įvertino „INVL Technology“ 2023 metų finansinius rezultatus

  Bendrovė „Enlight Research“ parengė investicijų į informacinių technologijų verslus bendrovės „INVL Technology“ 2023 metų finansinių rezultatų analizę. Kaip teigiama „Enlight Research“ apžvalgoje, 2023 m. valdomų įmonių pardavimo ir veiklos pelningumo (EBIT, angl. earning before interest and taxes) rodiklių augimas lėmė tai, kad „INVL Technology“ grynųjų aktyvų vertė (GAV) akcijai per metus padidėjo 14 proc. iki…

 • „INVL Technology“ akcininkai tvirtins savų akcijų įsigijimo tvarką
  2024-04-08
  „INVL Technology“ akcininkai tvirtins savų akcijų įsigijimo tvarką

  Investicijų į informacinių technologijų verslus bendrovės „INVL Technology“ akcininkai balsuos dėl savų akcijų įsigijimo tvarkos, įmonės 2023 metų veiklos rezultatų ir pelno paskirstymo. Bendrovės eilinis visuotinis akcininkų susirinkimas rengiamas balandžio 30 dieną. „INVL Technology“ nuosavas kapitalas ir grynųjų aktyvų vertė 2023 metų pabaigoje siekė 43,53 mln. eurų arba 3,6052 euro akcijai ir per metus išaugo…

 • „INVL Technology“ grynųjų aktyvų vertė išaugo iki 43,53 mln. eurų
  2024-04-08
  „INVL Technology“ grynųjų aktyvų vertė išaugo iki 43,53 mln. eurų

  Investicijų į informacinių technologijų verslus bendrovės „INVL Technology“ nuosavas kapitalas ir grynųjų aktyvų vertė 2023 metų pabaigoje siekė 43,53 mln. eurų arba 3,6052 euro akcijai ir per metus išaugo 13,7 proc. Bendrovė pernai uždirbo 5,17 mln. eurų grynojo pelno – 2,4 karto daugiau nei 2022 metais (2,11 mln. eurų grynojo pelno). Praėjusių metų rezultatui teigiamos…

 • Valdomų įmonių pardavimui „INVL Technology“ pasitelkė investicijų patarėją „Corum Group International“
  2024-03-18
  Valdomų įmonių pardavimui „INVL Technology“ pasitelkė investicijų patarėją „Corum Group International“

  Investicijų į informacinių technologijų verslus bendrovė „INVL Technology“ tarpininkauti parduodant valdomas įmones pasirinko investicijų patarėją įmonių susijungimų ir įsigijimų srityje – „Corum Group“ įmonę Liuksemburge „Corum Group International“. „INVL Technology“, kurią valdo Baltijos šalyse pirmaujanti alternatyvaus turto valdytoja „INVL Asset Management“, yra uždaro tipo investicinė bendrovė ir jos investicijos turi būti realizuotos vėliausiai iki 2026…

Apie bendrovę

 • „INVL Technology“ yra uždarojo tipo investicinė bendrovė (UTIB), kuri investuoja į Europos IT bendroves ir plėtoja jų veiklą. Jos pagrindinė būstinė yra Vilniuje, o akcijos platinamos „Nasdaq Vilnius“ vertybinių popierių biržoje.
 • „INVL Technology“ sudaro trys įmonių grupės: „Novian“ (pirmaujanti Baltijos šalių IT bendrovė), „NRD Companies“ (pasaulinė „GovTech“ bendrovė) ir „NRD Cyber Security“ (kibernetinio saugumo bendrovė).
 • 2016 m. liepos 14 d. Lietuvos bankas „INVL Technology“ suteikė leidimą veikti kaip UTIB 10 metų laikotarpiui su galimybe veiklą pratęsti dar dvejiems metams. Bendrovę valdo „INVL Asset Management“.

Atitiktis

Vertės kūrimas

„INVL Technology“ siekia kurti vertę per organišką augimą
„INVL Technology“ valdomų bendrovių agreguotos pajamos (tūkst. Eur)
Moksliniai tyrimai ir plėtra yra pagrindinis „INVL Technology“ prioritetas – 2017-2022 m. į nuosavybinių produktų, programinės įrangos ir metodikų kūrimą valdomos bendrovės investavo 2,7 mln. eurų.
Investicijos į mokslinius tyrimus ir plėtrą (mln. Eur)

Teisinė struktūra

Veiklos chronologija

„INVL Technology“ veiklos strategija apima tris pagrindinius etapus: investavimo laikotarpį (2016-2021 m.), vertės kūrimo laikotarpį (2021-2024 m.) ir pasitraukimo laikotarpį (2024-2026 m.) su galimybe pratęsti iki 2028 m.

Susisiekite su mumis

Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.
Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.

  *Paspaudę „Siųsti“ sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys (el. pašto adresas ir užklausoje pateikti duomenys) būtų renkami ir tvarkomi siekiant atsakyti į Jūsų pateiktą užklausą. Pagal Bendrovės privatumo politiką ši informacija bus saugoma tol, kol bus išnagrinėta užklausa, ir ne ilgiau nei 2 metus nuo jos pateikimo. Jūs visada galite atšaukti savo sutikimą el. paštu [email protected].