Užregistruoti UTIB „INVL Technology“ įstatai

Juridinių asmenų registre užregistruoti investicijų į informacinių technologijų verslus bendrovės „INVL Technology“ įstatai. Pagal juos „INVL Technology“ tampa specialiąja uždarojo tipo privataus kapitalo investicine bendrove (UTIB).

 

„INVL Technology“ veiklą kaip UTIB pradės tada, kai UTIB licenciją suteiks Lietuvos bankas. Gavus šią licenciją, „INVL Technology“ valdymą perims vienai pirmaujančių turto valdymo grupių Baltijos šalyse „Invalda INVL“ priklausanti bendrovė „INVL Asset Management“.

 

Užregistravus naujus įstatus, nutrūko „INVL Technology“ valdybos bei direktoriaus įgaliojimai. Iki šiol „INVL Technology“ valdybos pirmininko bei direktoriaus pareigas ėjęs Kazimieras Tonkūnas prisijungs prie „INVL Asset Management“ komandos. Buvę valdybos nariai, kartu turėję 33,39 proc. balsų, nuo šiol laikomi veikiančiais atskirai.

 

„INVL Technology“ akcijos ir po tapimo UTIB išliks kotiruojamos NASDAQ Vilnius biržoje.

 

Didžiausi „INVL Technology“ akcininkai yra Alvydas Banys (5,08 proc.) bei jo kontroliuojama bendrovė „LJB Investments“ (19,91 proc.), „Invalda INVL“ (15,66 proc.), Irena Ona Mišeikienė (12,04 proc.), „Lietuvos draudimas“ (7,47 proc.) bei K. Tonkūnas – 5,55 proc.

 

„INVL Technology“ nuosavas kapitalas 2016 m. kovo 31 d. siekė 24,23 mln. eurų arba 1,99 euro akcijai.

 

„INVL Technology“ veikia kaip į stambaus verslo ir valstybinius segmentus orientuotas IT įmonių klasteris, kurio 4 pagrindinės veiklos sritys yra verslo klimato gerinimas ir e. valdymas, IT infrastruktūra, kibernetinė sauga ir sprendimai IT imlioms pramonės šakoms.

 

Šiuo metu didžiausios „INVL Technology“ investicijos yra Lietuvoje, Norvegijoje ir Estijoje.

 

Bendrovė yra investavusi į Norway Registers Development AS su antrinėmis bendrovėmis UAB „NRD“, UAB „Etronika“, Norway Registers Development East Africa Ltd., Norway Registers Development Rwanda Ltd. bei Infobank Uganda Ltd., UAB BAIP su dukterine UAB „Acena“, UAB NRD CS, UAB „Algoritmų sistemos“ ir „Andmevara“ AS su antrine bendrove „Andmevara“ SRL.

 

_________________________

Dėl papildomos informacijos kreipkitės:

El. paštas: [email protected]  

Tel. 8 610 345 77

Susisiekite su mumis

Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.
Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.

    *Paspaudę „Siųsti“ sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys (el. pašto adresas ir užklausoje pateikti duomenys) būtų renkami ir tvarkomi siekiant atsakyti į Jūsų pateiktą užklausą. Pagal Bendrovės privatumo politiką ši informacija bus saugoma tol, kol bus išnagrinėta užklausa, ir ne ilgiau nei 2 metus nuo jos pateikimo. Jūs visada galite atšaukti savo sutikimą el. paštu [email protected].