Užbaigtas „INVL Technology“ reorganizavimas

Investicijų į informacinių technologijų verslus bendrovė „INVL Technology“ užbaigė reorganizavimą. Artimiausias bendrovės tikslas – kreiptis į Lietuvos banką uždaro tipo investicinės bendrovės (fondo) licencijos ir pritraukti daugiau kaip 10 mln. eurų kitų bendrovių įsigijimams.

Pirmadienį užbaigtas „INVL Technology“ prijungimo prie jos valdomos BAIP grupės procesas. Bendrovės, tęsiančios veiklą „INVL Technology“ pavadinimu, akcijos bus kotiruojamos NASDAQ Vilnius biržoje. Planuojama, kad prekiauti biržoje šios bendrovės akcijomis bus galima nuo 2015 m. kovo mėnesio. Kaip skelbta anksčiau, dėl reorganizavimo, prekyba veiklą baigusios „INVL Technology” akcijomis sustabdyta nuo 2015 m. sausio 29 d. (imtinai).

„INVL Technology“ pradinė kapitalizacija siekia 8,146 mln. eurų, o perskaičiuota vienos akcijos kaina turėtų siekti 1,33 euro.

„Susijungus turto valdymo ir informacinių technologijų verslo įmonėms, naujoji bendrovė perėmė abi kompetencijas ir visą sukauptą patirtį, intelektinį kapitalą, sąsajas su mokslu ir kitas vertės auginimo praktikas. Dabar kreipsimės į Lietuvos banką dėl uždaro tipo investicinės bendrovės licencijos bei sieksime pritraukti ne mažiau kaip 10 mln. eurų kapitalo investicijoms“, – sakė „INVL Technology“ direktorius K. Tonkūnas.

Pasak jo, pritrauktos lėšos bus investuojamos į kitas informacinių technologijų įmones, veikiančias Baltijos šalyse, Rytų Europoje bei esamų pajėgumų stiprinimą.

„Verslo verslui segmentas Europoje yra santykinai stabilus, vyrauja aukšti įėjimo į rinką barjerai. Todėl didelė dalis profesionalių, kokybiškas ir inovatyvias paslaugas siūlančių įmonių susiduria su augimo namų rinkoje lubomis. Fonde esančių įmonių pranašumas tas, kad jos papildo viena kitą. Išnaudodamos bendrą ilgalaikį įdirbį kiekviena iš jų gali įsitvirtinti naujose rinkose. Veiklos balansas greitai augančiose ir brandžiose šalyse sukuria prielaidas nuolatiniam pelningam augimui išlaikant santykinai mažą rizikos lygį. Todėl mes ir toliau plėsime pardavimų kanalą Rytų Afrikoje ir Pietryčių Azijoje, o fondo įmonės turės prieigą prie naujų klientų ir darbuotojų resursų šiose rinkose“, – teigė K. Tonkūnas.

„Mūsų tikslas – per 10 metų išvystyti kiekvieną įmonę taip, kad didžioji dalis jų veiktų globaliai, turėtų tvarius verslo modelius ir būtų įdomios kitiems strateginiams investuotojams“, – sakė „INVL Technology“ direktorius.

Didžiausi „INVL Technology“ akcininkai – A. Banys (5 proc.) bei jo valdoma „LJB Investments“ (20 proc.), Irena Ona Mišeikienė (19 proc.), K. Tonkūnas (13,7 proc.), „Invalda LT“ – 8,2 proc. bei „Lucrum investicija“ – 5 proc.  Bendrovė iš viso turi daugiau kaip 3,5 tūkst. akcininkų.

Didžiausios „INVL Technology“ investicijos šiuo metu yra 100 proc. valdoma kritinės IT infrastruktūros paslaugų bendrovė BAIP, Norvegijos Norway Registers Development AS kartu su Lietuvos informacinių sistemų kūrimo paslaugų bendrove NRD ir specializuota kibernetinės saugos įmone NRD CS.

_________________________

Dėl papildomos informacijos kreiptis:

Direktorius

Kazimieras Tonkūnas

El. paštas [email protected]  

Susisiekite su mumis

Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.
Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.

    *Paspaudę „Siųsti“ sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys (el. pašto adresas ir užklausoje pateikti duomenys) būtų renkami ir tvarkomi siekiant atsakyti į Jūsų pateiktą užklausą. Pagal Bendrovės privatumo politiką ši informacija bus saugoma tol, kol bus išnagrinėta užklausa, ir ne ilgiau nei 2 metus nuo jos pateikimo. Jūs visada galite atšaukti savo sutikimą el. paštu [email protected].