UTIB „INVL Technology“ įsigijo UAB BAIP obligacijų

Specialioji uždarojo tipo privataus kapitalo investicinė bendrovė „INVL Technology“ sudarė neviešai platinamų obligacijų pasirašymo sutartį su uždarąja akcine bendrove BAIP, juridinio asmens kodas 301318539, registruotas buveinės adresas A. Juozapavičiaus g. 6, Vilniaus m., Vilniaus m. sav.

UTIB „INVL Technology“ 2017 m. sausio 17 d. įsigijo savo valdomos bendrovės BAIP obligacijų už 1,55 mln. eurų. Obligacijų metinė palūkanų norma – 7,625 (septyni procentai ir šeši šimtai dvidešimt penkios šimtosios) procentų. Obligacijų valiuta – eurai. Obligacijų išpirkimo diena (terminas) – 2017 m. birželio 30 d.

UAB BAIP už obligacijas gautas lėšas laiko atskiroje sąskaitoje ir bendrovė jų savo operacinėje veikloje naudoti neplanuoja. Lėšas UAB BAIP naudos dalyvavimui konkurse užsienio šalyje užtikrinti.

         Asmuo, įgaliotas suteikti papildomą informaciją:
         Kazimieras Tonkūnas
         UTIB „INVL Technology“ vadovaujantis partneris
         El. paštas [email protected]

Susisiekite su mumis

Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.
Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.

    *Paspaudę „Siųsti“ sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys (el. pašto adresas ir užklausoje pateikti duomenys) būtų renkami ir tvarkomi siekiant atsakyti į Jūsų pateiktą užklausą. Pagal Bendrovės privatumo politiką ši informacija bus saugoma tol, kol bus išnagrinėta užklausa, ir ne ilgiau nei 2 metus nuo jos pateikimo. Jūs visada galite atšaukti savo sutikimą el. paštu [email protected].