Skelbiami didžiausi „INVL Technology“ akcininkai

Investicijų į informacijos technologijų verslus bendrovė „INVL Technology“ po pasibaigusio viešo akcijų platinimo paskelbė naują akcininkų struktūrą.

 

„INVL Technology“ valdybos narys Alvydas Banys pasibaigus platinimui valdo 5,1 proc., o jo kontroliuojama įmonė „LJB investments“ – dar 19,9 proc. “INVL Technology” akcijų. Viena didžiausių turto valdymo grupių Baltijos šalyse „Invalda INVL“ valdo 15,7 proc., Irena Ona Mišeikienė – 12 proc. “INVL Technology” akcijų.

 

Tarp naujų įmonės akcininkų – didžiausia šalies draudimo įmonė  „Lietuvos draudimas“ , kuriai priklauso 7,5 proc. akcijų paketas.

 

„INVL Technology“ valdybos pirmininkas bei direktorius Kazimieras Tonkūnas valdo 5,6 proc. akcijų.

 

„INVL Technology“ valdybai bei susijusiems asmenims priklauso iš viso 33,4 proc. akcijų.

 

„INVL Technology“ liepą per naujų akcijų platinimą pritraukė 10 mln. eurų. Esami akcininkai įsigijo naujų „INVL Technology” akcijų už 4,5 mln. eurų, instituciniai investuotojai – už 1,7 mln. eurų, o fiziniai ir juridiniai asmenys – už 3,8 mln. eurų.

Susisiekite su mumis

Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.
Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.

    *Paspaudę „Siųsti“ sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys (el. pašto adresas ir užklausoje pateikti duomenys) būtų renkami ir tvarkomi siekiant atsakyti į Jūsų pateiktą užklausą. Pagal Bendrovės privatumo politiką ši informacija bus saugoma tol, kol bus išnagrinėta užklausa, ir ne ilgiau nei 2 metus nuo jos pateikimo. Jūs visada galite atšaukti savo sutikimą el. paštu [email protected].