Sistemų atsparumo temos aptartos vienintelėje tokio pobūdžio konferencijoje Baltijos šalyse

Vasario 26 d. vykusioje konferencijoje „Technologijos ir atsparumas 2015“ IT specialistai iš Lietuvos, Estijos, Švedijos, Lenkijos ir kitų Europos valstybių bei Izraelio pristatė ir nagrinėjo sistemų atsparumo temas, kartu su renginio dalyviais sprendė organizacijos veiklos tęstinumo užtikrinimo praktinius atvejus.

 

„Džiaugiuosi, kad į tradicine tampančią konferenciją susirinko tiek daug IT srities profesionalų ir aukščiausio lygio organizacijų vadovų, kuriems rūpi savo organizacijų informacinių sistemų atsparumas ir jo užtikrinimo būdai“, − sveikinimo kalboje sakė renginį organizavusios UAB BAIP generalinis direktorius Gytis Umantas.

 

Inovacijomis ir praktine patirtimi dalinosi „TeraSky“, IBM, „Microsoft“, EMC, „Cisco“, „WatchGuard“, „Commvault“, „Dell“, taip pat UAB BAIP specialistai. Pranešėjai kalbėjo apie duomenų saugojimo būdus, svarbą, duomenų valdymo technologijas, duomenų bazes, sistemų atsparumo užtikrinimą, duomenų atsparumą nacionalinio saugumo kontekste, atviras modulines IT infrastruktūros architektūras duomenų centrams, veiklos tęstinumo sprendimus su debesija ir kitus aktualius klausimus.

 

„Incidentų likvidavimas neturint verslo veiklos tęstinumo plano ir greito duomenų atstatymo įrankių yra ilgas ir neprognozuojamas procesas, o tai gerokai padidina nuostolių tikimybę. Dažnai ir ne kritinio komponento griūtis gali sukelti domino efektą visoje infrastruktūros grandinėje“, − praktinę patirtį akcentavo BAIP sistemų integravimo grupės vadovas Nerijus Šarnas. Specialistas taip pat konsultavo dalyvius simuliacijoje, kurioje pastarieji analizavo ir siūlė IT infrastruktūros ir atsparumo strateginius sprendimo būdus.

Susisiekite su mumis

Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.
Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.

    *Paspaudę „Siųsti“ sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys (el. pašto adresas ir užklausoje pateikti duomenys) būtų renkami ir tvarkomi siekiant atsakyti į Jūsų pateiktą užklausą. Pagal Bendrovės privatumo politiką ši informacija bus saugoma tol, kol bus išnagrinėta užklausa, ir ne ilgiau nei 2 metus nuo jos pateikimo. Jūs visada galite atšaukti savo sutikimą el. paštu [email protected].