Šiaulių banke vartojimo kreditai bus išduodami du kartus greičiau

Įdiegus naują automatizuotą kredito suteikimo proceso valdymo sistemą, Šiaulių bankas vartojimo kreditą suteiks per kelias minutes. Ilgainiui planuojama sutrumpinti ir kitų kreditų suteikimo procesą.

„Siekdami savo klientus aptarnauti vis efektyviau, nuolat investuojame tiek į paslaugų kokybę, tiek į pažangius informacinių technologijų sprendimus. Pirmieji partneriams pasiūlėme automatizuotą lengvųjų automobilių lizingo suteikimo sistemą, leidžiančią sudaryti lizingo sutartį automobilio pardavimo vietoje, o dabar atnaujinta ir automatizuota kreditų išdavimo proceso valdymo sistema leis greičiau suteikti klientui ir vartojimo kreditą. Artimiausiu metu ta pati sistema leis automatizuoti ir kitų Banko teikiamų kreditų išdavimo procesus“, – sako Šiaulių banko administracijos vadovo pavaduotoja, Verslo plėtros tarnybos vadovė Daiva Šorienė.

Nuo šiol Šiaulių banko kliento, pageidaujančio gauti vartojimo kreditą, duomenys iš įvairių išorinių registrų bei duomenų bazių bus gaunami, patikrinami, apdorojami bei įvertinami automatiškai. Tai daugiau nei dvigubai sutrumpins vartojimo kredito išdavimo procesą, tad vartojimo kreditas galės būti išduotas per kelias minutes.

Ši sistema – nuoseklaus Šiaulių banko kreditavimo sistemų atnaujinimo dalis. Procesų robotizavimo (angl. – Robotics Process Automation) principais pagrįstą kreditų išdavimo sistemą Šiaulių bankui sukūrė ir įdiegė finansinių technologijų bendrovė „ETRONIKA“.

„Įdiegus pažangius sprendimus ir automatizavus dalį procesų, sutrumpės kredito išdavimo trukmė klientams, o taip pat pastebimai išaugs veiklos efektyvumas. Pavyzdžiui, kreditavimo proceso valdymo sistema yra sukurta taip, kad net ir mažiau patyrę vartotojai galės kurti ir keisti sudėtingus procesus ir ruošti kredito išdavimui reikalingas dokumentų formas, o visa vartotojų atliktų veiksmų ir pakeitimų istorija bus išsaugoma, todėl procesą bus galima nesudėtingai audituoti“, – pabrėžė UAB „ETRONIKA“ direktorius Arnoldas Jankūnas.


Apie Šiaulių banką

1992 m. įsteigtas Šiaulių bankas yra sparčiai bei stabiliai auganti finansų įstaiga su diversifikuota akcininkų baze, pasiskirsčiusia tarp Lietuvos ir užsienio akcininkų, įskaitant Europos plėtros ir rekonstrukcijos banką (ERPB), valdantį 18,24 proc. banko akcijų.

Privatiems ir verslo klientams Šiaulių bankas teikia vartojimo finansavimo, taupymo ir investavimo, kasdienės bankininkystės paslaugas, siūlo greitas bei lanksčias finansavimo galimybes verslui, ypatingą dėmesį skirdamas smulkiosioms ir vidutinėms įmonėms. Šiaulių bankas klientus aptarnauja 65-iuose klientų aptarnavimo padaliniuose 38 Lietuvos miestuose. Banko akcijos įtrauktos į NASDAQ biržos Baltijos Oficialųjį prekybos sąrašą.

Apie UAB „ETRONIKA“

UAB „ETRONIKA“ yra „NRD įmonių“ grupės įmonė, viena iš TOP100 novatoriškiausių finansinių technologijų kompanijų Europoje, kurianti pažangius skaitmeninės bankininkystės, mažmeninės prekybos bei mobilaus parašo sprendimus. Bendrovė yra įsikūrusi Vilniuje.

„NRD įmonės“ yra globaliai veikianti informacinių technologijų ir konsultacinių įmonių grupė, kurios specializacija yra viešojo sektoriaus valdymas bei skaitmeninės ekonomikos infrastruktūros vystymas. „NRD įmones“ valdo „Nasdaq Vilnius“ listinguojama investicijų į informacinių technologijų verslus bendrovė „INVL Technology", kurios įmonės veikia klasterio pagrindu ir įgyvendino projektus daugiau kaip 50-yje pasaulio šalių.

Susisiekite su mumis

Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.
Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.

    *Paspaudę „Siųsti“ sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys (el. pašto adresas ir užklausoje pateikti duomenys) būtų renkami ir tvarkomi siekiant atsakyti į Jūsų pateiktą užklausą. Pagal Bendrovės privatumo politiką ši informacija bus saugoma tol, kol bus išnagrinėta užklausa, ir ne ilgiau nei 2 metus nuo jos pateikimo. Jūs visada galite atšaukti savo sutikimą el. paštu [email protected].