Rimantas Žylius tapo Norway Registers Development AS vykdančiuoju direktoriumi

BAIP grupei priklausančios Norway Registers Development AS (NRD) vykdančiuoju direktoriumi 2013 m. gruodžio 30 d. valdybos sprendimu paskirtas Rimantas Žylius. Prieš tai įmonei vadovavęs Jon Birger Fjalestad liks įmonėje užimdamas NRD direktoriaus pareigas ir daugiau dėmesio skirdamas strateginėms konsultacijoms įgyvendinti.

„Kaip privati įmonė, NRD vykdo verslo klimato gerinimo projektus, kurių didelė dalis yra finansuojami tarptautinių organizacijų, tokių kaip Pasaulio Bankas ar Jungtinės Tautos, kurios siekia paskatinti ekonomikos plėtrą ir sumažinti šalių priklausomybę nuo donorų. Buvęs LR ūkio ministras Rimantas Žylius turi sukaupęs tinkamą patirtį, reikalingą plėtoti NRD veiklą vykdant ekonomikos skatinimo projektus ir padedant tarptautinėms organizacijoms kelti besivystančių šalių ūkį“, – pabrėžė J. Fjalestad.

Rimanto Žyliaus teigimu, NRD papildys savo paslaugų portfelį sprendimais, būtinais visapusiškam verslo aplinkos gerinimui: mokesčių surinkimo sistemomis (eFilling), verslo priežiūros institucijų pertvarkomis, verslo taisyklių supaprastinimu, verslo, viešųjų bei centralizuotų pirkimų sistemų, teismų modernizacija, taip pat valstybės valdomų įmonių reformomis ir saugios skaitmeninės erdvės kūrimu.  

„Besivystančių šalių vyriausybės siekia platesnio masto modernizacijos, nenori apsiriboti tik naujų verslų registravimu. Joms itin svarbus greitas progresas kuriant gyvybingą verslo klimatą. Reaguodama į šį poreikį, NRD plečia paslaugų portfelį ir partnerystę vietiniame atskirų regionų lygmenyje. Įmonė stengsis būti arčiau klientų, bendradarbiaudama su vietiniais partneriais ir remdamasi vietos resursais. Ir toliau investuosime Rytų Afrikoje bei Pietryčių Azijoje, steigsime vietines įmones, stiprinsime partnerystę su čia veikiančiomis organizacijomis bei akademiniu sektoriumi. Taip pat remsime naujai regione besikuriančius verslus, apjungdami besivystančių ir modernių ekonomikų žinias, mokslinius tyrimus ir technologinę plėtrą“, – komentavo R. Žylius.  

NRD padeda Rytų Afrikos ir Azijos vyriausybėms įgyvendinti verslo aplinką gerinančias programas ir projektus. NRD AS specializacija – verslo,  turto, hipotekos, licencijų ir gyventojų registrų sistemos. Per pastaruosius 18 metų NRD įgyvendino daugiau kaip 110 verslo aplinką gerinančių projektų keturiasdešimtyje šalių, tarp kurių Ruanda, Liberija, Gvatemala, Vietnamas ir kitos šalys. 2013 metais NRD pasirašė susitarimo memorandumą su Ugandos Vadybos ir Technologijos universitetu (Uganda Management and Technology University), bendradarbiauja su ISACA Tanzanijos skyriumi vystant ir įgyvendinant patariamąją nacionalinę Tanzanijos kibernetinės gynybos sistemą.

NRD AS turi dukterinę įmonę Dar as Salame, Tanzanijoje (Norway Registers Development East Africa Ltd) bei į savo veiklą įtraukia BAIP grupė kompetencijos centrus Lietuvoje.

Susisiekite su mumis

Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.
Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.

    *Paspaudę „Siųsti“ sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys (el. pašto adresas ir užklausoje pateikti duomenys) būtų renkami ir tvarkomi siekiant atsakyti į Jūsų pateiktą užklausą. Pagal Bendrovės privatumo politiką ši informacija bus saugoma tol, kol bus išnagrinėta užklausa, ir ne ilgiau nei 2 metus nuo jos pateikimo. Jūs visada galite atšaukti savo sutikimą el. paštu [email protected].