Prekyba naujomis „INVL Technology“ akcijomis prasidės liepos 10 dieną

Prekyba naujos emisijos investicijų į informacijos technologijų verslus  „INVL Technology“ akcijomis, kurių investuotojai įsigijo už 10 mln. eurų, prasidės penktadienį.

 

Trečiadienį Registrų centre užregistruota nauja „INVL Technology“ įstatų redakcija, o Lietuvos centrinis vertybinių popierių depozitoriumas paskelbė, kad nauja akcijų emisija bus prijungta prie senosios liepos 10 dieną.

 

„Nauja akcijų emisija yra didžiausia Baltijos šalių rinkose nuo 2011 metų. Pasiekėme tikslą pritraukti 10 mln. eurų, o investuotojai, kurių paklausa liko nepatenkinta, galės už grąžintas lėšas įsigyti akcijų biržoje“, – sakė „INVL Technology“ direktorius Kazimieras Tonkūnas.

 

K. Tonkūno teigimu, įmonė šiuo metu aktyviai dirba ties naujais įsigijimo sandoriais, o artimiausiu metu planuoja užbaigti bankines bei mažmeninės prekybos sistemas kuriančios bendrovės „Etronika“ įsigijimo sandorį.

 

Naujos akcijų emisijos platinimą organizavo investicinis bankas „Finasta“. „Tai jau antras sėkmingas akcijų platinimas šiais metais, kurį organizuoja bankas „Finasta“. Džiaugiamės, kad, nepaisant neramumų euro zonoje, investuotojai Lietuvoje išlieka aktyvūs ir pasinaudoja patraukliomis investicijų galimybėmis“ – sakė banko „Finasta“ valdybos pirmininkas Andrej Cyba.

 

Naujos emisijos akcijų iš viso įsigijo 126 investuotojai.  Esami akcininkai įsigijo naujų „INVL Technology” akcijų už 4,5 mln. eurų, instituciniai investuotojai – už 1,7 mln. eurų, o fiziniai ir juridiniai asmenys – už 3,8 mln. eurų.

 

Bendra paraiškų įsigyti „INVL Technology“ akcijas suma siekė 10,9 mln. eurų, todėl mažmeniniai investuotojai įsigijo maždaug 88 proc. jų pageidauto akcijų kiekio.

 

„INVL Technology“ akcijos listinguojamos NASDAQ Vilnius biržoje.

Susisiekite su mumis

Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.
Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.

    *Paspaudę „Siųsti“ sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys (el. pašto adresas ir užklausoje pateikti duomenys) būtų renkami ir tvarkomi siekiant atsakyti į Jūsų pateiktą užklausą. Pagal Bendrovės privatumo politiką ši informacija bus saugoma tol, kol bus išnagrinėta užklausa, ir ne ilgiau nei 2 metus nuo jos pateikimo. Jūs visada galite atšaukti savo sutikimą el. paštu [email protected].