Lietuvos banko Priežiūros tarnyba pirmadienį pripažino, kad „INVL Technology“ viešai paskelbtuose dokumentuose pateikta informacija yra lygiavertė prospekte privalomai pateikti informacijai.
„Po susijungimo veikianti bendrovė perėmė kompetencijas ir visą sukauptą patirtį, intelektinį kapitalą, sąsajas su mokslu ir kitas vertės auginimo praktikas. Ketiname kreiptis į Lietuvos banką dėl uždaro tipo investicinės bendrovės licencijos bei sieksime pritraukti ne mažiau kaip 10 mln. eurų kapitalo investicijoms“, – sakė „INVL Technology“ direktorius Kazimieras Tonkūnas.
Pasak jo, pritrauktos lėšos bus investuojamos į kitas informacinių technologijų įmones, veikiančias Baltijos šalyse, Rytų Europoje bei esamų pajėgumų stiprinimą.
„INVL Technology“ valdomos įmonės, neaudituotais duomenimis, 2014 metais padidino pajamas 14 proc. iki 16,7 mln. eurų (57,8 mln. litų), pelną prieš palūkanas, mokesčius, amortizaciją ir nusidėvėjimą (EBITDA) – 34 proc. iki 1,7 mln. eurų (5,98 mln. litų), o grynąjį pelną – 152 proc. iki 0,96 mln. eurų (3,3 mln. litų).
Didžiausi „INVL Technology“ akcininkai – Alvydas Banys (5 proc.) bei jo valdoma „LJB Investments“ (20 proc.), Irena Ona Mišeikienė (19 proc.), Kazimieras Tonkūnas (13,7 proc.), „Invalda LT“ – 8,2 proc. bei „Lucrum investicija“ – 5 proc. Bendrovė iš viso turi daugiau kaip 3,5 tūkst. akcininkų.
Didžiausios „INVL Technology“ investicijos šiuo metu yra 100 proc. valdoma kritinės IT infrastruktūros paslaugų bendrovė BAIP, Norvegijos Norway Registers Development AS kartu su Lietuvos informacinių sistemų kūrimo paslaugų bendrove NRD ir specializuota kibernetinės saugos įmone NRD CS.