Pirmąjį 2022 m. pusmetį „NRD Companies“ tęsė skaitmeninės transformacijos projektų įgyvendinimą visame pasaulyje

2022 m. rugsėjo 15 d. „NRD Companies“, Lietuvoje veikianti pasaulinė informacinių technologijų įmonių grupė, kuri specializuojasi viešojo sektoriaus inovacijų (angl. „GovTech“) ir finansinių technologijų (angl. „FinTech“) sprendimų kūrime kartu teikiant strategines konsultacijas, paskelbė 2022 metų pirmojo pusmečio ataskaitą. Pirmąjį 2022 m. pusmetį, palyginus su tuo pačiu 2021 m. laikotarpiu, grupės pajamos sumažėjo 6 proc., t. y. nuo 3,3 iki 3,1 milijono eurų. Tuo tarpu, EBITDA (pelnas prieš palūkanas, mokesčius, nusidėvėjimą ir amortizaciją) smuko nuo 204 000 iki -359 000 eurų. Pirmojo pusmečio pajamos iš mažmeninės prekybos sektoriaus lyginant su tuo pačiu laikotarpiu 2021 m., išaugo 119 proc., o iš e. valdžios sektoriaus gautos pajamos sumažėjo 15 proc.

„Vis dar besitęsiančios pandemijos pasekmės Pietvakarių Azijos ir Karibų regionuose pasireiškė   keliais atšauktais/atidėtais projektais. Vis dėlto, nežiūrint to „NRD Companies“ tęsė tvaraus auginimo verslo strategiją – mes ir toliau aktyviai investavome į konsultacijų skyriaus plėtrą, samdėme naujus komandos narius: viešųjų paslaugų skaitmenizacijos; verslo, gyventojų ir kitų sričių registrų; skaitmeninės tapatybės ir skaitmeninių parašų; skaitmeninės įtraukties ir kitų sričių specialistus. Ši strategija pasiteisino. Per pirmąjį 2022 m. pusmetį grupės konsultantai tęsė arba pradėjo ilgalaikius (nuo 5 mėnesių iki 4 metų trunkančius) projektus. Kūrėme IRT strategijas ir atlikome verslo registrų vertinimus net keliose šalyse, įskaitant Palestiną, Somalį, Gajaną, Dominikos Sandraugą, Trinidadą ir Tobagą, Nyderlandų teritoriją Sint Marteną“, – sakė „NRD Companies“ vadovas Mindaugas Glodas.

„NRD Companies“ taip pavyko išsaugoti didžiausią savo turtą – darbuotojus. Kartu buvo priimta ir naujų techninių bei verslo plėtros ekspertų, padidinti atlyginimai, investuota į darbuotojų įgūdžių ugdymą, patobulintos metodologijos produktyvumui didinti. Grupė toliau investavo į savo sukurtą vieningą registravimo platformą (angl. Unified Registry Platform, URP). Ši tarptautiniu mastu pripažinta platforma puikiai tinka pažangiems registrų sprendimams skirtingose jurisdikcijose kurti.

Šalia „NRD Companies“ pradėtų vykdyti konsultavimo projektų įvairiose šalyse, 2022 m. pirmąjį pusmetį buvo pradėtas išmaniųjų elektroninių kasos aparatų (i.EKA) posistemio kūrimas. Projektą grupė vykdo Lietuvos valstybinės mokesčių inspekcijos užsakymu. Taip, pat „NRD Companies“ ir toliau tęsė verslo e. registro diegimo darbus Belize. Pradėjo derybas kitose šalyse dėl naujų projektų pagrindinėse savo veiklos srityse: e. registrai, e. valdžia, e. mokesčiai, mokesčių surinkimas, išmanioji mažmeninė prekyba, skaitmeninė bankininkystė.

„Mūsų grupės įmonės yra puikiai pasirengusios vykdyti plėtros, diegimo ir konsultavimo projektus tikslinėse rinkose, t. y. Afrikoje, Pietryčių Azijoje ir Karibų regione. 2022 m. pirmąjį pusmtį grupė vykdė projektus 29 šalyse. Mes ir toliau sieksime savo tikslo išlikti pirmaujančia e. registrų sprendimų teikėja, kartu siūlančia ir papildomas konsultacijas būtinas besivystančių šalių  transformacijoms“, – pabrėžė M. Glodas.

Apie „NRD Companies“

„NRD Companies“ yra tarptautinė informacinių technologijų ir konsultacinių įmonių grupė, kuri specializuojasi viešojo sektoriaus ir skaitmeninės infrastruktūros sprendimų vystyme. Grupė vienija kompanijas, skiriančias ypatingą dėmesį finansinių ir vyriausybinių technologijų sprendimų kūrimui bei praktika paremtomis konsultacijoms, taip siekdama padėti pasaulio šalims įgyvendinti Jungtinių Tautų darnaus vystymosi tikslus. „INVL Technology“ grupei priklausanti „NRD Companies“ yra pripažinta rinkos lyderė ir veiklą plėtoja visuose penkiuose žemynuose. Grupės įmonės sėkmingai kuria ir diegia elektroninių registrų, elektroninių paslaugų teikimo ir mokesčių administravimo platformas, įgyvendina nacionalinių paštų, mažmeninės prekybos ir kitų sričių skaitmeninės transformacijos projektus.

„NRD Companies“ grupę sudaro šios dukterinės įmonės: „ETRONIKA“, „Norway Registers Development AS“, „NRD Systems“, „NRD Rwanda“, „NRD Bangladesh“ ir „Infobank Uganda“. Daugiau informacijos: www.nrdcompanies.com

Susisiekite su mumis

Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.
Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.

    *Paspaudę „Siųsti“ sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys (el. pašto adresas ir užklausoje pateikti duomenys) būtų renkami ir tvarkomi siekiant atsakyti į Jūsų pateiktą užklausą. Pagal Bendrovės privatumo politiką ši informacija bus saugoma tol, kol bus išnagrinėta užklausa, ir ne ilgiau nei 2 metus nuo jos pateikimo. Jūs visada galite atšaukti savo sutikimą el. paštu [email protected].