Per devynis šių metų mėnesius „NRD Companies“ pajamos išaugo 15 proc.

Tarptautinė informacinių technologijų ir konsultacijų įmonių grupė „NRD Companies“ skelbia, kad 2020-ųjų devynių mėnesių konsoliduotos pajamos, lyginant su tuo pačiu laikotarpiu praėjusiais metais, išaugo nuo 4,735 tūkst. eurų iki į 5,465 tūkst. eurų, o grynasis neaudituotas pelnas siekė 298,6 tūkst. eurų, kai tuo metu prieš metus grupė fiksavo 160,2 tūkst. eurų nuostolį.

Nepaisant COVID-19 pandemijos, „NRD Companies“ ir toliau vystė viešojo sektoriaus valdymo ir skaitmeninės ekonomikos infrastruktūros projektus 22-ose valstybėse, įskaitant Lietuvą ir tokias tolimas šalis kaip Mauricijus, Uganda, Bangladešas ir Samoa bei Rytų Karibų regionas. Nors grupės agreguotos pajamos Lietuvoje lyginant su 2019 m. rugsėjo-sausio mėn. laikotarpiu sumažėjo 12,1 proc., agreguotos pajamos iš užsienio lyginant su tuo pačiu laikotarpiu praėjusiais metais augo 47,6 proc.

„Mūsų įmonių kuriami ir diegiami sprendimai turi strateginę reikšmę šalių plėtojimuisi, – sako grupės vykdantysis direktorius Mindaugas Glodas. – Tai ypatingai išryškėja krizės metu, kuomet elektroninės paslaugų sistemos tampa kaip niekada svarbios. Pavyzdžiui, savo produkto „GxP“ pagrindu diegiame personalizuotą valstybinių e-paslaugų teikimo platformą Barbadoso vyriausybei, kuri leis efektyviau naudoti turimus resursus ir šalyje vystyti naujas viešąsias e-paslaugas. Tuo metu Samoa salyne kuriame strateginį nacionalinį piliečių identifikacijos valdymo planą, kuriuo siekiama suteikti Samoa žmonėms prieigą prie įvairių socialinių paslaugų bei padėti pagrindus skaitmeninės ekonomikos plėtrai.

Taip pat, Zanzibaro valstybinei mokesčių inspekcijai baigiama diegti VFD – naujos kartos prekybos mokesčių apskaitos ir surinkimo sistemą. Įgyvendinus projektą, Zanzibaro valstybinė mokesčių inspekcija įgis priemones mažinti šalies šešėlį ir užtikrinti skaidresnį bei greitesnį mokesčių surinkimą. Pastebime, kad pandemija ne tik neprivertė valstybių atšaukti tokių projektų, bet tik dar labiau paskatino judėti į priekį.“

Sėkmingai tęsti projektus „NRD Companies“ leido atnaujinta nuotolinio darbo metodologija. Pasak M. Glodo, nors gyvo, ne nuotolinio bendravimo trūkumas šiek tiek kiša koją naujų produktų įvedimui į tolimas rinkas, naujoviška nuotolinio darbo metodika kol kas leidžia sklandžiai dirbti su esamais klientais.

„Susitikus su klientu gyvai, pademonstravus produktus ir sistemas,  pasišnekėjus ir užmezgus emocinį ryšį visada lengviau dirbti toliau, – sako M. Glodas. – Šiuo metu dirbame nuotoliniu būdu, ir nors toks darbo metodas reikalauja intensyvesnio bendravimo su klientu, pastovios paramos, bet tiek mes, tiek pačios šalys jau prisitaikė tokiam darbui.“

Trečiasis „NRD Companies“ metų ketvirtis taip pat pasižymėjo aktyvia inovatyvių idėjų sklaida. Per pastaruosius tris mėnesius grupė surengė keturis internetinius seminarus ir konferencijas, kurių metų grupės ekspertai kartu su specialistais iš Pasaulio banko ir Europos Komisijos supažindino valstybinio sektoriaus sprendimų priėmėjus su naujausiomis technologijomis ir jų geba pagerinti ne tik piliečių gyvenimą, bet ir verslo aplinką atitinkant Jungtinių Tautų Darnaus vystymosi tikslus. Paskutinėje tarptautinėje e-konferencijoje apie skaitmeninę identifikaciją ir jos privalumus dalyvavo net 186 valstybių atstovai iš 56 skirtingų šalių. Artimiausias tarptautinis seminaras apie efektyvų mokesčių rinkimą skaitmeninėje prekyboje numatomas lapkričio mėnesį.

Trečiąjį ketvirtį „NRD Companies“ taip pat sulaukė ir pripažinimo. Vienos iš grupės įmonių – „NRD Systems“ – sukurtas Gyventojų pajamų mokesčio deklaravimo vedlys buvo pripažintas Geriausiu sprendimu Lietuvai.

Grupės įmonės nuolat kuria naujus produktus ir teikia inovatyvias paslaugas. Šiemet „NRD Companies“ sukūrė arba iš esmės atnaujino dalį siūlomų technologinių sprendimų, tokių kaip į klientą orientuota valstybinių e-paslaugų teikimo platforma „GxP“, pašto procesams lengvinti skirta sistema „KASU POST“, naujos kartos prekybos mokesčių apskaitos ir surinkimo sistema,  skirta valstybinių mokesčių inspekcijų darbo optimizavimui bei mokestinio šešėlio mažinimui „VFD“ ir „Unified Registry Platform“ – standartines registracijos procedūras automatizuojanti sistema.
 
Apie „NRD Companies“
„NRD Companies“ yra tarptautinė informacinių technologijų ir konsultacinių įmonių grupė, kuri specializuojasi viešojo sektoriaus ir skaitmeninės infrastruktūros sprendimų vystyme. Grupė vienija kompanijas, skiriančias ypatingą dėmesį finansinių ir vyriausybinių technologijų sprendimų kūrimui bei praktika paremtomis konsultacijoms, taip siekdama padėti pasaulio šalims įgyvendinti Jungtinių Tautų darnaus vystymosi tikslus. „INVL Technology“ grupei priklausanti „NRD Companies“ yra pripažinta rinkos lyderė ir veiklą plėtoja visuose penkiuose žemynuose. Grupės įmonės sėkmingai realizuoja elektroninių paslaugų teikimo ir mokesčių administravimo platformos projektus, nacionalinių paštų skaitmenizavimą bei kitus skaitmeninius sprendimus.

„NRD Companies“ grupę sudaro šios dukterinės įmonės: „Norway Registers Development AS“, „NRD Systems“, „NRD Rwanda“, „NRD Bangladesh“, „ETRONIKA“ ir „Infobank Uganda“. Daugiau informacijos: https://www.nrd.no.

Susisiekite su mumis

Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.
Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.

    *Paspaudę „Siųsti“ sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys (el. pašto adresas ir užklausoje pateikti duomenys) būtų renkami ir tvarkomi siekiant atsakyti į Jūsų pateiktą užklausą. Pagal Bendrovės privatumo politiką ši informacija bus saugoma tol, kol bus išnagrinėta užklausa, ir ne ilgiau nei 2 metus nuo jos pateikimo. Jūs visada galite atšaukti savo sutikimą el. paštu [email protected].