Per 2015 metų 9 mėnesius „INVL Technology“ valdomos įmonės aktyviai plėtė veiklos geografiją 

Per 2015 metų 9 mėnesius, investicijų į informacinių technologijų verslus bendrovės AB „INVL Technology“ valdomos įmonės pasirašė naujas sutartis, vykdė projektus Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Tanzanijoje, Zanzibare, Ugandoje, Burundyje, Ruandoje, Lesote, Liberijoje, Mozambike, Mauricijuje, Kambodžoje, Bangladeše ir Butane bei išplėtė veiklą Baltijos šalyse ir Ugandoje. 

 

Tikrąja verte vertinamas bendrovės finansinis turtas 2015 m. rugsėjo 30 d. siekė 12.136 mln. eurų. Lyginant su 2014 m. gruodžio 31 d., tikroji vertė krito 2.766 tūkst. eurų, (lyginama su finansinio turto tikrąja verte 2014 m. gruodžio 31 d., kuris buvo įgytas per reorganizaciją, pasibaigusią 2015 m. vasario 9 d.). Bendrovė per 2015 m. devynis mėnesius patyrė 2.440 tūkst. eurų grynojo nuostolio, kurį didžiąja dalimi lėmė minėtas neigiamas tikrosios vertės pasikeitimas bei patirtos palūkanų sąnaudos. Per 2015 m. 9 mėnesius bendrovė gavo 598 tūkst. eurų dividendų iš valdomų įmonių.

 

„Per devynis šių metų mėnesius „INVL Technology“ įmonės pasirašė naujas strategiškai svarbias sutartis Baltijos šalyse, Rytų ir Pietų Afrikoje bei Pietų Azijoje. Šiuo metu „INVL Technology“ aktyviai dirba su naujais įsigijimais bei turimų investicijų vertės didinimu. Todėl tikimės gerų rezultatų ir įmonių vertės augimo“, – sakė „INVL Technology“ direktorius Kazimieras Tonkūnas.

 

AB „INVL Technology“ veikia kaip IT įmonių klasteris, orientuotas į stambaus verslo ir valstybinius segmentus, kurio 4 pagrindinės veiklos sritys yra IT infrastruktūra, kibernetinė sauga ir sprendimai IT imlioms pramonės šakoms.

Susisiekite su mumis

Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.
Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.

    *Paspaudę „Siųsti“ sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys (el. pašto adresas ir užklausoje pateikti duomenys) būtų renkami ir tvarkomi siekiant atsakyti į Jūsų pateiktą užklausą. Pagal Bendrovės privatumo politiką ši informacija bus saugoma tol, kol bus išnagrinėta užklausa, ir ne ilgiau nei 2 metus nuo jos pateikimo. Jūs visada galite atšaukti savo sutikimą el. paštu [email protected].