Patvirtinti pakeisti „INVL Technology“ įstatai

Investicijų į informacinių technologijų verslus bendrovės „INVL Technology“ akcininkai patvirtino pakeistus bendrovės įstatus bei valdymo sutartį su viena pirmaujančių turto valdymo bendrovių Lietuvoje „INVL Asset Management“.

 

„INVL Technology“ šiuo metu siekia uždarojo tipo investicinės bendrovės (UTIB) licencijos, kurią išduoda Lietuvos bankas. Licencijavimo procesą tikimasi baigti liepą.

 

Akcininkai išrinko UTIB „INVL Technology“ Audito komitetą, jo nariais patvirtinant dabartinius „INVL Technology“ Audito komiteto narius – Tomą Bubiną (nepriklausomu nariu) bei Danutę Kadanaitę.

 

„INVL Technology“ nuosavas kapitalas 2016 m. kovo 31 d. siekė 24,23 mln. eurų arba 1,99 euro akcijai.

 

„INVL Technology“ veikia kaip į stambaus verslo ir valstybinius segmentus orientuotas IT įmonių klasteris, kurio 4 pagrindinės veiklos sritys yra verslo klimato gerinimas ir e. valdymas, IT infrastruktūra, kibernetinė sauga ir sprendimai IT imlioms pramonės šakoms.

 

Šiuo metu didžiausios „INVL Technology“ investicijos yra Lietuvoje, Norvegijoje ir Estijoje.

 

Bendrovė yra investavusi į Norway Registers Development AS su antrinėmis bendrovėmis UAB „NRD“, UAB „Etronika“, Norway Registers Development East Africa Ltd., Norway Registers Development Rwanda Ltd. bei Infobank Uganda Ltd., UAB BAIP su dukterine UAB „Acena“, UAB NRD CS, UAB „Algoritmų sistemos“ ir „Andmevara“ AS su antrine bendrove „Andmevara“ SRL.

Susisiekite su mumis

Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.
Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.

    *Paspaudę „Siųsti“ sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys (el. pašto adresas ir užklausoje pateikti duomenys) būtų renkami ir tvarkomi siekiant atsakyti į Jūsų pateiktą užklausą. Pagal Bendrovės privatumo politiką ši informacija bus saugoma tol, kol bus išnagrinėta užklausa, ir ne ilgiau nei 2 metus nuo jos pateikimo. Jūs visada galite atšaukti savo sutikimą el. paštu [email protected].