Patikslintos akcijų opciono sąlygos „INVL Technology“ valdomų įmonių darbuotojams

Investicijų į informacinių technologijų verslus bendrovės „INVL Technology“ akcininkai pirmadienį patvirtino patikslintas akcijų opciono sąlygas, taikomas bendrovės valdomų įmonių darbuotojams.

„INVL Technology“ antrinių įmonių „NRD CS“, „NRD Companies“ ir „Novian“ darbuotojai įgijo teisę neatlygintinai arba už simbolinę 1 euro kainą įsigyti ne daugiau kaip 10 proc. savos įmonės akcijų. Naujos sąlygos atsirado patikslinus dar 2021 metais nustatytų opcionų sąlygas, pagal kurias  akcijos įgyjamos tik neatlygintinai ir tik 2027-aisiais.

„FINtime“ įmonės darbuotojai neatlygintinai arba už simbolinę 1 euro kainą galės įsigyti ne daugiau kaip 1 proc. „INVL Technology“ akcijų.

„Akcijų opcionų programa, kaip darbuotojų motyvavimo priemonė, „INVL Technology“ įmonėse taikoma nuo 2020 metų. Viena iš programų yra susieta su darbuotojų asmeniniais metiniais tikslais, kita – su bendrovių ilgalaikiu vertės augimu ir grąžos akcininkams sukūrimu“, – sako „INVL Technology“ vadovaujantysis partneris Kazimieras Tonkūnas.

„INVL Technology“ akcininkų susirinkime vasario 6 d. bendrovės 2023 metų metinių finansinių ataskaitų auditui atlikti pasirinkta audito įmonė „PricewaterhouseCoopers“. Akcininkai taip pat pritarė siūlymui pasinaudoti naujomis Akcinių bendrovių įstatymo pataisomis ir atsisakyti bendrovėje stebėtojų tarybos bei tarybos nariams taikytos atlygio politikos, tačiau numatant naujoje „INVL Technology“ įstatų redakcijoje galimybę sudaryti bendrovės patariamąjį komitetą.

Akcininkai taipogi pritarė siūlymui atšaukti 2021 metų balandžio 29 dieną „INVL Technology“ akcininkų susirinkime priimtą sprendimą pakeisti bendrovės depozitoriumo paslaugų teikėją ir paliko galioti „INVL Technology“ dar 2016-ųjų gegužę su SEB banku sudarytą depozitoriumo paslaugų sutartį dėl joje ekonomiškai naudingesnių sąlygų.

„INVL Technology“ valdo kibernetinės saugos bendrovę „NRD Cyber Security“, programavimo ir IT infrastruktūros įmonių grupę „Novian“, verslo klimato gerinimo ir e. valdymo srityje – „NRD Companies“ įmones.

„INVL Technology“ – uždaro tipo investicinė bendrovė, kotiruojama  biržos „Nasdaq Vilnius“ papildomame sąraše (INC1L). Ją valdo  bendrovė „INVL Asset Management“. „INVL Technology“ investicijos bus realizuotos iki 2026  metų liepos 14 dienos ir lėšos išmokėtos akcininkams, o fondas baigs veiklą.

Susisiekite su mumis

Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.
Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.

    *Paspaudę „Siųsti“ sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys (el. pašto adresas ir užklausoje pateikti duomenys) būtų renkami ir tvarkomi siekiant atsakyti į Jūsų pateiktą užklausą. Pagal Bendrovės privatumo politiką ši informacija bus saugoma tol, kol bus išnagrinėta užklausa, ir ne ilgiau nei 2 metus nuo jos pateikimo. Jūs visada galite atšaukti savo sutikimą el. paštu [email protected].