Padidintas BAIP įstatinis kapitalas

2016 m. balandžio 29 d. UAB BAIP įstatinis kapitalas padidintas beveik 100 kartų ir dabar siekia 289.600 eur (ankstesnis – 10 tūkst. Lt). Didinimas buvo apmokėtas sukauptu pelnu.

„Įmonės įstatinio kapitalo dydis turi tiesioginės įtakos įmonės patikimumui ir stabilumui,“ – sakė BAIP Generalinis direktorius Gytis Umantas. „Pastaraisiais metais sparčiai plečiamės užsienio – Baltijos šalių, Skandinavijos ir Afrikos, – rinkose, toliau dirbame stiprindami pozicijas Lietuvoje ir vystydami savo teikiamas paslaugas. Padidintas įstatinis kapitalas labiau atspindi įmonės dabartinę situaciją ir plėtros ambicijas, taip pat yra papildomas patikimumo garantas mūsų klientams, partneriams ir darbuotojams.“

Susisiekite su mumis

Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.
Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.

    *Paspaudę „Siųsti“ sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys (el. pašto adresas ir užklausoje pateikti duomenys) būtų renkami ir tvarkomi siekiant atsakyti į Jūsų pateiktą užklausą. Pagal Bendrovės privatumo politiką ši informacija bus saugoma tol, kol bus išnagrinėta užklausa, ir ne ilgiau nei 2 metus nuo jos pateikimo. Jūs visada galite atšaukti savo sutikimą el. paštu [email protected].