„NRD įmonių“ ir NRD CS iniciatyva – penktoji kibernetinės gynybos konferencija Rytų Afrikoje

UTIB „INVL Technology“ valdomos bendrovės vykdo vystomojo bendradarbiavimo iniciatyvas kibernetinės saugos srityje

Investicijų į informacinių technologijų verslus bendrovės „INVL Technology“ valdomos „NRD įmonės“ ir NRD CS rugpjūčio 9-10 dienomis kviečia Rytų Afrikos organizacijas į penktąją kasmetinę konferenciją „Kibernetinė gynyba Rytų Afrikoje 2017“. Šių metų konferencija skirta finansinio sektoriaus saugumui stiprinti.

Kaip ir pernai, konferencija organizuojama Ugandos sostinėje Kampaloje, bendradarbiaujant su Ugandos Nacionaline informacinių technologijų tarnyba (NITA-U). Renginyje laukiama Ugandos ir kitų Rytų Afrikos šalių finansų sektoriaus atstovų kartu su politikos formuotojais, teisėsaugos pareigūnais, viešojo sektoriaus organizacijų ir informacinių technologijų departamentų vadovais.
2017-aisiais masinės išpirkos reikalaujančios (angl. ransomware) bei kitokio pobūdžio kibernetinės atakos trikdė sveikatos apsaugos, švietimo, transporto, nacionalinio saugumo ir finansų sektoriaus organizacijų darbą visame pasaulyje.

Finansų sektorius yra vienas iš dažniausiai atakuojamų. Pavyzdžiui, pernai įvykdyta 81 mln. dolerių vagystė iš Bangladešo nacionalinio banko, taip pat – 13 mln. dolerių vagystė iš „Standard Bank“, kai, pasinaudojus pavogtais Pietų Afrikos Respublikos banko klientų duomenimis, pinigai išgryninti Japonijoje.

Finansinių paslaugų pasiekiamumo sutrikdymas, nesugebėjimas užtikrinti duomenų integralumo ar prarastas pasitikėjimas sistema gali potencialiai suluošinti visą šalies ekonomiką. Be to, finansinis sektorius pasižymi tam tikromis ypatybėmis, tokiomis kaip sistemų tarpusavio ryšiai, tad jo apsaugai būtina taikyti specifinį požiūrį ir priemones. Todėl šių metų konferencija „Kibernetinė gynyba Rytų Afrikoje 2017“ skirta finansų sektoriaus saugumui.

Konferencijos metu bus skaitomi pranešimai ir vyks diskusijos, skirtos kibernetinės saugos grėsmių finansiniame sektoriuje, kritinės infrastruktūros apsaugos, informacijos dalinimosi tarp organizacijų ir kitų temų aptarimui. Specializuotos kibernetinės gynybos bendrovės NRD CS ekspertai ves praktinius informacijos analizės bei atvirųjų šaltinių žvalgybos mokymus, kurių metu dalyviai sužinos, kaip atvirųjų šaltinių duomenys ir informacijos analizė gali padidinti finansų sektoriaus atsparumą užkertant kelią kibernetinėms atakoms bei jas tiriant.Taip pat numatoma pasirašyti deklaraciją, kuri kvies veikti Rytų Afrikos organizacijas ir jų vadovus, atsakingus už regiono finansinio sektoriaus stabilumą ir saugą, pabrėžiant, kad kibernetinio saugumo užtikrinimas yra vadovybės pareiga.  

Daugiau informacijos: www.cybersecurity.ug

Susisiekite su mumis

Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.
Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.

    *Paspaudę „Siųsti“ sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys (el. pašto adresas ir užklausoje pateikti duomenys) būtų renkami ir tvarkomi siekiant atsakyti į Jūsų pateiktą užklausą. Pagal Bendrovės privatumo politiką ši informacija bus saugoma tol, kol bus išnagrinėta užklausa, ir ne ilgiau nei 2 metus nuo jos pateikimo. Jūs visada galite atšaukti savo sutikimą el. paštu [email protected].