NRD Įmonės pradėjo įgyvendinti Tanzanijos Verslo registracijos ir licencijavimo agentūros (BRELA) modernizacijos projektą

UTIB „INVL Technology“ valdomos bendrovės Norway Registers Development AS su dukterinėmis UAB „NRD” bei NRD East Africa Ltd pasirašė ir pradėjo įgyvendinti Internetinės registracijos sistemos sukūrimo sutartį su Tanzanijos Verslo registracijos ir licencijavimo agentūra (BRELA). 

 

Internetinė registracijos sistema automatizuos BRELA registracijos procesus, padidins viešojo sektoriaus teikiamų paslaugų efektyvumą ir klientų aptarnavimo kokybę. Įdiegus sistemą, vartotojai galės internetu registruoti įmones, gauti su pramone susijusios veiklos licencijas, teikti paraiškas registruoti prekių ir paslaugų ženklus bei patentus. Internetinė registracijos sistema taip pat apims elementus, skirtus bendradarbiavimui ir elektroninių paslaugų teikimui tarp institucijų.

 

“BRELA siekia nuosekliai gerinti verslo aplinką Tanzanijoje. Esame įgyvendinę daugybę priemonių verslo registravimo proceso supaprastinimui, jo efektyvumo ir patrauklumo tiek vietiniams, tiek užsienio investuotojams didinimui. Internetinės registracijos sistema leis dar labiau supaprastinti procedūras ir modernizuoti paslaugas, padarys jas greitai ir lengvai prieinamas. Tikimės, kad tai paskatins verslus registruotis ir veikti legaliai, prisidės prie naujų darbo vietų sukūrimo bei ekonomikos augimo“, komentavo BRELA atstovas.

 

Projektas orientuotas tiek į dabartinius, tiek į ilgalaikius organizacijos poreikius. UAB „NRD“ sukurs lanksčią Internetinės registracijos sistemą bei visas reikalingas verslo procesų sistemas, integruos jas su jau egzistuojančiomis BRELA sistemomis bei pagrindinių suinteresuotų šalių sistemomis. Projekto metu taip pat bus įdiegti kibernetinio atsparumo – rezervinio kopijavimo ir avarinio atstatymo – mechanizmai, vykdomi darbuotojų mokymai. Norway Registers Development AS teiks strategines konsultacijas, atliks dabartinės teisinės aplinkos analizę, Tanzanijos infrastruktūros technologinės brandos analizę, spragų įvertinimą ir padės organizacijai susikurti tolimesnės modernizacijos planą.

 

“BRELA, atsižvelgusi į pokyčių kompleksiškumą, suformavo šį projektą ne kaip techninę užduotį, o kaip verslo transformacijos projektą su verslo tikslais. Vien sklandaus technologijos veikimo nepakanka – tikroji institucijos darbo sėkmė priklauso nuo gebėjimo vykdyti pažadus, duotus investuotojams ir verslininkams. Norint palengvinti verslo pradžią ir tolimesnę veiklą, turi būti sumažinta biurokratija, susijusių institucijų ir pildomų dokumentų skaičius bei kiti trukdžiai. Mes padėsime organizacijai rasti sprendimus šioms problemoms, o mūsų dukterinė bendrovė Tanzanijoje NRD East Africa bus vietoje viso projekto metu ir padės diegti sistemą, o projektui pasibaigus – teiks sistemos priežiūros paslaugas“, teigė Rimantas Žylius, Norway Registers Development AS vykdomasis direktorius.

 

NRD Įmonės yra tarptautinė Informacinių technologijų ir konsultacinių įmonių grupė, kurios specializacija – skaitmeninės ekonomikos infrastruktūros vystymas. NRD Įmonės šiuo metu susideda iš Norway Registers Development AS su dukterinėmis „NRD” UAB, ETRONIKA UAB, Norway Registers Development East Africa Ltd, Norway Registers Development Rwanda Ltd bei Infobank Uganda Ltd.

 

NRD Įmonės priklauso UTIB „INVL Technology” (Nasdaq Vilnius: INC1L) bei vykdo projektus daugiau kaip 50-yje šalių visame pasaulyje.

 

 

Susisiekite su mumis

Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.
Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.

    *Paspaudę „Siųsti“ sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys (el. pašto adresas ir užklausoje pateikti duomenys) būtų renkami ir tvarkomi siekiant atsakyti į Jūsų pateiktą užklausą. Pagal Bendrovės privatumo politiką ši informacija bus saugoma tol, kol bus išnagrinėta užklausa, ir ne ilgiau nei 2 metus nuo jos pateikimo. Jūs visada galite atšaukti savo sutikimą el. paštu [email protected].