NRD Cyber Security pirmąjį šių metų pusmetį pajamas didino 22%

NRD Cyber Security šių metų pirmojo pusmečio pajamos siekė 2,421 mln. Eur ir buvo 22% didesnės nei 2021 m. tuo pačiu laikotarpiu. Įmonės EBIT siekė 217 tūkst. Eur, o tai 50,8% mažiau nei pernai tuo pačiu metu.

Didžiausią įtaką kibernetinio saugumo konsultavimo, reagavimo į saugumo incidentus ir technologijų vystymo NRD CS įmonės grynojo pelno rezultatams pirmąjį šių metų pusmetį, palyginus su ankstesnių metų tuo pačiu laikotarpiu,  turėjo darbo užmokesčio sąnaudos, kurios išlaikė augimo tendenciją.

Iš viso pirmąjį šių metų pusmetį NRD Cyber Security  pardavimų pajamos Lietuvoje siekė 2,047 mln. ir buvo 39,4 proc. didesnės lyginant su tuo pačiu laikotarpiu pernai. Šį augimą labiausia lėmė padidėjusios išorės saugumo operacijų centro CyberSOC ir kibernetinio saugumo konsultavimo paslaugų pardavimo apimtys.

Įmonės gautos pajamos iš pardavimų kitose šalyse per pirmąjį šių metų pusmetį sumažėjo iki 374 tūkst. ir buvo 26,8 proc. mažesnės nei tuo pačiu laikotarpiu 2021 metais.

2022 m. įmonė tęsia projektų vykdymą, koncentruodama veiklos plėtrą bei investicijas į užsienio rinkas ir tikisi, jog dar šiais metais, t.y. pasibaigus keliavimo apribojimams, padvigubinti kibernetinio saugumo konsultavimo paslaugų bei produktų su nuosavu prekės ženklu aktyvius pardavimus tarptautinėse rinkose bei pagerinti veiklos pelningumo rodiklį.

NRD Cyber Security skaičiuoja, kad pirmąjį šių metų pusmetį baigė turėdama  projektus 22 skirtingose pasaulio šalyse, įskaitant Lietuvą.

Pagrindiniai įgyvendinti projektai per pirmąjį 2022 m. pusmetį

Malavyje pasirašyta sutartis su Tarptautine telekomunikacijų sąjunga (ITU) ir pradėtas kurti nacionalinis CERT (mwCERT). Šio projekto įgyvendinimo metu nubrėžta vizija bei parengtas teikiamų paslaugų planas, būtinų procesų ir procedūrų sąrašas, suprojektuota reikalingų technologijų architektūra.

NRD Cyber Security ekspertų komanda Kosove padėjo pasirengti energetikos sektoriaus CERT kūrimui. Projekto metu buvo įvertinti teisiniai reikalavimai bei pateiktas pasiūlymas dėl reikiamos komandos komplektacijos, vaidmenų, atsakomybių, reikalingo biudžeto ir tikslinė auditorijos pasirinkimo.

Ugandos bankų asociacijai (UAB) buvo sukurtas saugumo operacijų centro steigimo projektas.

Pietų Afrikos plėtros bendrijai (SADC) pradėtas vykdyti kompleksinis informacijos saugumo auditas.

Pakartotinai buvo atliktas Peru kibernetinio saugumo sprendimus Pietų Amerikos rinkoms siūlančios organizacijos SecureSoft auditas.

Ruandoje atliktas kibernetinio saugumo pajėgumų brandos vertinimas, naudojant valstybių kibernetinio saugumo brandos vertinimo modelį (CMM). Projektas buvo vykdomas bendradarbiaujant su Oksfordo universiteto kibernetinio saugumo gebėjimų centru (GCSCC), stiprinantis Ruandos valstybės gebėjimą nustatyti  nacionalinio kibernetinio saugumo vystymo strategiją, programą ir jų prioritetus.

CyberSOC – išorės saugumo centro paslauga ir toliau aktyviai diegiama Lietuvos rinkoje. Šiuo metu CyberSOC paslauga teikiama įvairaus dydžio, komplektacijos ir pobūdžio organizacijoms – finansinėms institucijoms, gamybos įmonėms, telekomunikacijų bendrovėms, tarptautinėms bei valstybinio sektoriaus organizacijoms. Iš viso NRD Cyber Security aptarnauja 18 klientų Lietuvoje, kuriems teikiama ši tęstinė saugumo paslauga.

Įmonė vis labiau vysto saugumo vadovo paslaugas (CISO advisory), kas itin aktualu finansinio sektoriaus įmonėms. Per pirmąjį šių metų pusmetį šio tipo paslaugos suteiktos 6-ioms įmonėms.

NRD Cyber Security įmonė priklauso investicijų į informacinių technologijų verslus bendrovei „INVL Technology“, kuri  yra  listinguojama AB „Nasdaq Vilnius“ (INC1L).


NRD CS_ 2022 H1_LT.pdf

Susisiekite su mumis

Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.
Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.

    *Paspaudę „Siųsti“ sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys (el. pašto adresas ir užklausoje pateikti duomenys) būtų renkami ir tvarkomi siekiant atsakyti į Jūsų pateiktą užklausą. Pagal Bendrovės privatumo politiką ši informacija bus saugoma tol, kol bus išnagrinėta užklausa, ir ne ilgiau nei 2 metus nuo jos pateikimo. Jūs visada galite atšaukti savo sutikimą el. paštu [email protected].