„NRD Companies“ grupė pirmąjį pusmetį baigė didindama pelną

Tarptautinė informacinių technologijų ir konsultacijų įmonių grupė „NRD Companies“ skelbia apie pirmąjį 2020 m. pusmetį išaugusį pelną. Viešojo sektoriaus valdymo ir skaitmeninės ekonomikos infrastruktūros vystymu užsiimančios grupės veiklos pajamos, palyginti su tuo pačiu 2019 m. laikotarpiu, išaugo beveik 18 proc. – nuo 3,26 mln. eurų iki 3,85 mln. eurų, o grynasis neaudituotas pelnas siekė 211 tūkst. eurų, kai praėjusiais metais tuo pačiu periodu įmonė fiksavo 150 tūkst. eurų nuostolį. Tuo metu EBITDA (pelnas prieš palūkanas, mokesčius, nusidėvėjimą bei amortizaciją) paaugo iki 420 tūkst. eurų, lyginant su 18 tūkst. eurų prieaugiu praėjusiais metais tuo pačiu periodu.

Grupės veiklos nesutrikdė ir beprecedentė COVID-19 pandemija. Nors mažmeninės prekybos segmento klientai žvelgė skeptiškai į investicijas informacinių technologijų srityje bei stabdė arba atšaukė dalį projektų, bendriems rezultatams tai įtakos neturėjo: 2020 m. pirmojo pusmečio agreguotos grupės pajamos Lietuvoje, lyginant su tuo pačiu laikotarpiu 2019 m., sumažėjo 21 proc. ir pasiekė 1,3 mln. eurų, tačiau iš užsienio gautos pajamos paaugo 75 proc. Tai yra grupės ilgalaikės strategijos, orientuotos į užsienio rinką, rezultatas.

„Pirmąjį šių metų pusmetį daugiau dėmesio skyrėme ne tik tradicinėms mūsų rinkoms, bet ir naujiems Lotynų Amerikos, Ramiojo vandenyno ir Karibų jūros regionams, – sako grupės vykdantysis direktorius Mindaugas Glodas. – Kurdami produktus ir įgyvendindami projektus augančiai užsienio klientų bazei pasitelkiame ilgametę patirtį ir įgūdžius, įgytus dirbant vietos rinkoje. Patobulintos projektų valdymo metodologijos užtikrina sklandų nuotolinį bendradarbiavimą net su kituose žemynuose esančiais klientais, o unikali organizacijos struktūra ir naujai vystoma konsultacijų verslo linija garantuoja sėkmingą sudėtingų projektų įgyvendinimą. Tai pozityviai atsiliepia „NRD Companies“ veiklos pelningumui ir konkurencingumui.“

Pirmasis pusmetis taip pat išsiskyrė aktyvia ilgalaikio verslo vystymo veikla. Nors pandemija stipriai apribojo galimybę keliauti, grupės įmonės ne tik rado būdų kaip pratęsti veiklą, bet ir inicijavo nuotolinius renginius ir diskusijas su klientais bei industrijos ekspertais apie mokesčių, registrų ir kitų sričių technologinius sprendimus, gerąsias praktikas.

Pusmečio įdirbį vainikavo „Naujojo knygnešio“ apdovanojimas – grupei priklausančios „NRD Systems“ sukurtas Gyventojų pajamų mokesčio deklaravimo vedlys pateko į nacionalinės atrankos „World Summit Awards“ (WSA) finalą, tapo Publikos numylėtiniu ir buvo pripažintas Geriausiu sprendimu Lietuvai.

Grupės įmonės nuolat kuria naujus produktus ir teikia inovatyvias paslaugas. Per pirmąjį šių metų pusmetį „NRD Companies“ sukūrė arba iš esmės atnaujino dalį siūlomų technologinių sprendimų, tokių kaip į klientą orientuota paslaugų teikimo platforma „GxP“, pašto procesams lengvinti skirta technologija „KASU POST“, virtuali fiskalinio įrenginio valdymo sistema „VFD“ ir standartines registracijos procedūras automatizuojanti sistema „Unified Registry Platform“.

Daugiau informacijos:

 

„NRD Companies“ grupės 2020 m. I pusmečio rezultatų pristatymas.

Susisiekite su mumis

Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.
Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.

    *Paspaudę „Siųsti“ sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys (el. pašto adresas ir užklausoje pateikti duomenys) būtų renkami ir tvarkomi siekiant atsakyti į Jūsų pateiktą užklausą. Pagal Bendrovės privatumo politiką ši informacija bus saugoma tol, kol bus išnagrinėta užklausa, ir ne ilgiau nei 2 metus nuo jos pateikimo. Jūs visada galite atšaukti savo sutikimą el. paštu [email protected].