„Norway Registers Development“ investuos į „Etroniką“

Investicijų į informacijos technologijų verslus bendrovės „INVL Technology“ valdoma įmonė „Norway Registers Development“ (NRD AS) pasirašė sutartį dėl investicijų į elektroninės bankininkystės, mobiliojo parašo, elektroninių transporto bilietų bei mažmeninės prekybos sprendimus kuriančią bendrovę „Etronika“.

 

Numatoma, kad Norvegijos „Norway Registers Development“ investuodama į naują akcijų emisiją įsigis iki 80 proc. „Etronikos” akcijų. Bendra investicijų, įskaitant skolintą kapitalą, suma sieks iki 400 tūkst. eurų.

 

„Investicija į „Etroniką” atitinka „INVL Technology”, savo esme veikiančios kaip fondas, strategiją. Bendrovė įgis galimybę pasinaudoti „INVL Technology” sukauptomis kompetencijomis informacinių technologijų srityje bei vertės auginimo praktikomis”, – sakė „INVL Technology“ ir NRD AS valdybos pirmininkas Kazimieras Tonkūnas.

 

Pasak jo, „INVL Technology” įmonių pranašumas tas, kad išnaudodamos bendrą ilgalaikį įdirbį kiekviena iš jų gali įsitvirtinti naujose rinkose. „Etronikos” turimi produktai, reputacija ir potencialas puikiai papildys NRD AS portfelį ir sustiprins įmonių veiklos sinergiją.

 

„Mūsų tikslas – sustiprinti pardavimų pajėgumus ir išplėtoti veiklą globaliai, kadangi Lietuvoje subankrutavus keletui bankų, bankininkystės rinka ženkliai susitraukė. „INVL Technology” galimybės, patirtis  ir išvystytas pardavimų kanalas Rytų Afrikoje ir Pietryčių Azijoje atvers „Etronikai” naujas augimo galimybes. Neabejojame, kad ši kompetencijų ir praktikų sinergija bus naudinga tiek klientams, tiek ir darbuotojams“, – sakė „Etronikos“ direktorius Kęstutis Gardžiulis.

 

Sandorį ketinama užbaigti gavus Konkurencijos tarybos leidimą bei atlikus kitus susijusius veiksmus.

 

„Etronika“ viena pirmųjų pasaulyje įdiegė komercinį mobiliojo elektroninio parašo sprendimą, kurį naudoja Lietuvos Registrų centras bei mobiliojo ryšio operatoriai. Bendrovė kuria ir diegia šiuolaikines elektroninės bankininkystės sistemas, pelniusias ne vieną tarptautinį apdovanojimą. „Etronika“ dvejus metus iš eilės „FinTech50“ išrinkta tarp 50-ties inovatyviausių Europos kompanijų finansinių technologijų srityje.

 

2014 metais „Etronika” gavo 1,9 mln. eurų pajamų, bendrovėje dirba daugiau kaip 40 darbuotojų. Tarp „Etronikos“ klientų – DnB bankas Lietuvoje ir Estijoje, Šiaulių bankas, Medicinos bankas, „Reitan Convenience“ Lietuvoje ir Estijoje, „R-Kioski“ Suomijoje ir kiti.

Susisiekite su mumis

Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.
Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.

    *Paspaudę „Siųsti“ sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys (el. pašto adresas ir užklausoje pateikti duomenys) būtų renkami ir tvarkomi siekiant atsakyti į Jūsų pateiktą užklausą. Pagal Bendrovės privatumo politiką ši informacija bus saugoma tol, kol bus išnagrinėta užklausa, ir ne ilgiau nei 2 metus nuo jos pateikimo. Jūs visada galite atšaukti savo sutikimą el. paštu [email protected].