Norvegijos įmonei „Conexus“ pradėtos teikti kritinės IT infrastruktūros priežiūros paslaugos

BAIP pasirašė kritinės IT infrastruktūros priežiūros paslaugų teikimo sutartį su mokymosi analitikos ir profesionalaus mokymo švietimo sektoriui sprendimus kuriančia Norvegijos įmone „Conexus“.

Balandžio mėnesį įsigaliojusios sutarties trukmė – 3 metai su galimybe pratęsti, numatoma vertė – 145 tūkst. eurų. Įmonių bendradarbiavimas apima paslaugas kaip aplikacijų operacijų ir techninio duomenų bazių valdymas, IT infrastruktūros operacijos ir incidentų valdymas.

„Pradėdami darbus pagal Conexus patirtį adaptavome savo pokyčių valdymo procesus, labai vertingas buvo darbų perėmimo procesas, kuomet abiejų įmonių komandos sėdėdamos prie vieno stalo detaliai peržiūrėjo esamą sistemą ir įsigilino į jos detales. Tas be abejonių užtikrino sklandesnę darbų pradžią ir sustiprino abipusį pasitikėjimą,“ – apie bendradarbiavimo pradžią kalbėjo Gytis Umantas, BAIP generalinis direktorius.

Norvegija yra viena iš rinkų, į kurias BAIP paskutiniu metu tikslingai orientuojasi. Conexus ne pirmasis klientas Skandinavijoje: nuo rudens IT infrastruktūros priežiūros paslaugos teikiamos Adform Danijoje; prieš pusmetį iš konkurentų perimta Norvegų įmonės Stansenfabrikken kritinės infrastruktūros ir darbo vietų Lietuvoje priežiūra ir tikimasi greitu laiku išplėsti paslaugas į Norvegiją;  jau keletą metų sėkmingai prižiūrimas Norvegų įmonės Instant Norge AS padalinys Lietuvoje.

„Šiaurės šalys kelia itin aukštus reikalavimus paslaugų kokybei, tad augantis klientų kiekis yra puikus mūsų CIMF metodikos ir techninių kompetencijų įvertinimas,“ – sakė Gytis Umantas.

 

Apie Conexus

Conexus yra mokymosi analitikos ir profesinio mokymosi rinkos ir tyrimų sprendimų lyderiai Skandinavijos švietimo sektoriuje.

Bendradarbiaudami su mokytojais, ugdymo lyderiais, tyrėjais ir ugdymo technologijų rinkos žaidėjais, Conexus vysto priemones skirtas:

  • Gilesniam studentų mokymuisi ir pažangai;
  • Įrodymais grįstam gebėjimų stiprinimui;
  • Gilesniam profesiniam mokymuisi.

Šios priemonės remiasi lanksčia technologija, kuri gali būti pritaikoma skirtingose mokymosi aplinkose. Jos sukurtos stiprių, greitai apdorojamų ir itin lengvai valdomų duomenų bazių pagrindu.

Conexus vystydamas švietimo programinę įrangą bendradarbiauja su daugiau nei 30 partnerių visame pasaulyje.

Susisiekite su mumis

Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.
Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.

    *Paspaudę „Siųsti“ sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys (el. pašto adresas ir užklausoje pateikti duomenys) būtų renkami ir tvarkomi siekiant atsakyti į Jūsų pateiktą užklausą. Pagal Bendrovės privatumo politiką ši informacija bus saugoma tol, kol bus išnagrinėta užklausa, ir ne ilgiau nei 2 metus nuo jos pateikimo. Jūs visada galite atšaukti savo sutikimą el. paštu [email protected].