Naujojo „INVL Technology”, AB veiklos modelio pristatymas

Po reorganizacijos veikianti „INVL Technology“, AB – investicijų į informacines ir ryšio technologijas bendrovė, listinguojama Nasdaq Baltijos rinkoje. 2015 metais įmonė planuoja kreiptis į Lietuvos banką dėl uždaro tipo investinės bendrovės licencijos gavimo bei išleisti naują 21,66 mln. eurų akcijų emisiją.

 

Kviečiame pažiūrėti trumpą video pristatymą (https://youtu.be/1_elU3RZ7bM), kuriame glaustai paaiškinta, kaip „INVL Technology“, AB skiriasi nuo kitų panašaus pobūdžio įmonių savo unikaliu verslo modeliu, kuris apima:

  • ilgametę patirtį turinčių IRT sektoriaus vadovų ir pirmaujančios turto valdymo grupės Baltijos šalyse Invalda INVL sąjungą,
  • B2B ir B2G orientuotą IT įmonių klasterį, veikiantį kaip turto valdymo bendrovė bei
  • valdomų įmonių vertės didinimą pasitelkiant nuosavus pardavimo kanalus Rytų Afrikos bei Pietryčių Azijos rinkose.

Atkreipiame dėmesį, kad informacija yra informacinio pobūdžio rinkodaros pranešimas, ji nėra ir negali būti traktuojama kaip siūlymas, investavimo rekomendacija ar investicinis tyrimas. Filmuke pavaizduota įmonių augimo projekcija yra teorinė ir skirta verslo modelio paaiškinimui. Ji nėra įpareigojanti ir gali kisti. INVL Technology nepareiškia ir negarantuoja, kad informacija yra išsami, tiksli, neklaidinanti ir teisinga bei neprisiima atsakomybės už išlaidas, tiesioginius ir netiesioginius nuostolius, patirtus pasinaudojus tik šia informacija.

——————————————

Jeigu ši informacija Jums aktuali, maloniai kviečiame sekti “INVL Technology” naujienas mūsų Linkedin puslapyje.

 

Pagrindiniu emisijos platintoju paskirtas AB bankas Finasta, kuris yra įgaliotas suteikti visą reikalingą informaciją apie „INVL Technology“ numatomus pokyčius ir naujos emisijos platinimą. Dėl papildomos informacijos kreiptis: [email protected].

Susisiekite su mumis

Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.
Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.

    *Paspaudę „Siųsti“ sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys (el. pašto adresas ir užklausoje pateikti duomenys) būtų renkami ir tvarkomi siekiant atsakyti į Jūsų pateiktą užklausą. Pagal Bendrovės privatumo politiką ši informacija bus saugoma tol, kol bus išnagrinėta užklausa, ir ne ilgiau nei 2 metus nuo jos pateikimo. Jūs visada galite atšaukti savo sutikimą el. paštu [email protected].