„INVL Technology“ akcininkai tvirtins savų akcijų įsigijimo tvarką

Investicijų į informacinių technologijų verslus bendrovės „INVL Technology“ akcininkams siūloma patvirtinti įmonės 2022 metų veiklos rezultatus, paskirstyti pelną ir balsuoti dėl savų akcijų įsigijo tvarkos patvirtinimo. Dėl šių ir kitų klausimų bus balsuojama bendrovės eiliniame visuotiniame akcininkų susirinkime balandžio 28 dieną.

„INVL Technology“ nuosavas kapitalas ir grynųjų aktyvų vertė 2022 m. pabaigoje buvo 38,27 mln. eurų ir per metus išaugo 5,9 proc. Tiek pat per metus padidėjusi nuosavo kapitalo vertė akcijai 2022 m. pabaigoje siekė 3,17 euro. Bendrovė per praėjusius metus gavo 2,1 mln. eurų grynojo pelno – 19,3 proc. mažiau nei 2021 metais.

Akcininkų susirinkime numatoma patvirtinti, kad savoms akcijos įsigyti bendrovė panaudotų anksčiau suformuotą rezervą. Dar 2015 metais „INVL Technology“ šiam tikslui suformavo 9,8 mln. eurų rezervą. Akcijų įsigijimo tikslas – sumažinti bendrovės akcijų kainos skirtumą „Nasdaq Vilnius“ vertybinių popierių biržoje, palyginti su akcijų verte, kuri apskaičiuojama pagal bendrovės grynųjų aktyvų vertę, bei suteikti galimybes įmonės akcininkams parduoti savo akcijas.

Atsižvelgiant į tai, kad šių metų vasario 6 d. bendrovės visuotiniame akcininkų susirinkime buvo nuspręsta atsisakyti Stebėtojų tarybos bei, atsižvelgiant į Akcinių bendrovių įstatymo nuostatas, siūloma patvirtinti naują sandorių su susijusiomis šalimis politiką. Atitinkamai būtų atnaujinami Audito komiteto nuostatai.

„INVL Technology“ valdo kibernetinės saugos bendrovę „NRD Cyber Security“, programavimo ir IT infrastruktūros įmonių grupę „Novian“, verslo klimato gerinimo ir e. valdymo srityje – „NRD Companies“ įmones.

„INVL Technology“ – uždaro tipo investicinė bendrovė, kotiruojama biržos „Nasdaq Vilnius“ papildomame sąraše (INC1L). Ją valdo investicijų valdymo bendrovė „INVL Asset Management“. „INVL Technology“ investicijos bus realizuotos iki 2026 metų liepos 14 dienos ir lėšos išmokėtos akcininkams, o fondas baigs veiklą.

Susisiekite su mumis

Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.
Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.

    *Paspaudę „Siųsti“ sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys (el. pašto adresas ir užklausoje pateikti duomenys) būtų renkami ir tvarkomi siekiant atsakyti į Jūsų pateiktą užklausą. Pagal Bendrovės privatumo politiką ši informacija bus saugoma tol, kol bus išnagrinėta užklausa, ir ne ilgiau nei 2 metus nuo jos pateikimo. Jūs visada galite atšaukti savo sutikimą el. paštu [email protected].