„INVL Technology“ valdymo įmonės sprendimas dėl savų akcijų įsigijimo

„INVL Technology“ (toliau – „Bendrovė”) valdymo įmonė UAB „INVL Asset Management“, atsižvelgdama į tai, kad Bendrovėje yra sudarytas ir nepanaudotas 9,8 mln. eurų rezervas savoms akcijoms įsigyti ir vadovaujantis Bendrovės 2021 m. balandžio 29 d. įvykusio visuotinio akcininkų susirinkimo sprendimu, nusprendė supirkti Bendrovės paprastąsias vardines 0,29 euro nominalios vertės akcijas per AB „Nasdaq Vilnius“ vertybinių popierių biržos oficialaus siūlymo rinką.

Pavedimai parduoti akcijas kaupiami visą akcijų įsigijimo laiką. Jei akcijų pasiūla viršys įsigyjamų akcijų skaičių, visiems akcijų pardavėjams bus proporcingai mažinamas jų parduodamų akcijų skaičius.
Įsigijimo sąlygos:
Akcijų įsigijimo pradžia – 2021 m. spalio 27d.
Akcijų įsigijimo pabaiga – 2021 m. lapkričio 10 d.
Maksimalus įsigyjamų akcijų kiekis – 121 753  vnt.
Bendra maksimali įsigyjamų akcijų kaina – 333 603,22 eurų
Akcijų įsigijimo kaina – 2,74 euro už vieną akciją.

Asmuo, įgaliotas suteikti papildomą informaciją:
Kazimieras Tonkūnas
UTIB „INVL Technology“ vadovaujantysis partneris
El. paštas [email protected]

Susisiekite su mumis

Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.
Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.

    *Paspaudę „Siųsti“ sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys (el. pašto adresas ir užklausoje pateikti duomenys) būtų renkami ir tvarkomi siekiant atsakyti į Jūsų pateiktą užklausą. Pagal Bendrovės privatumo politiką ši informacija bus saugoma tol, kol bus išnagrinėta užklausa, ir ne ilgiau nei 2 metus nuo jos pateikimo. Jūs visada galite atšaukti savo sutikimą el. paštu [email protected].