„INVL Technology“ valdomų įmonių naujienos: pirmąjį 2023 m. pusmetį „NRD Companies“ plėtojo savo tarptautinę veiklą ir praneša apie reikšmingą pajamų augimą

„NRD Companies“ – Lietuvoje veiklą vykdanti, tarptautinė įmonių grupė, kuri specializuojasi viešojo sektoriaus ir skaitmeninės infrastruktūros sprendimų kūrime kartu teikiant strategines konsultacijas, neseniai paskelbė 2023 m. pirmo pusmečio ataskaitą. Grupės konsoliduotos pajamos 2023 m. pirmą pusmetį siekė 6,222 mln. eurų ir, palyginti su 2022 m., padidėjo 98%.  EBITDA (veiklos pelnas prieš palūkanas, mokesčius, nusidėvėjimą bei amortizaciją) padidėjo iki 567 tūkst. eurų (2022 m. pirmą pusmetį siekė 359 tūkst. eurų nuostolį).

„NRD Companies“ konsoliduotų pajamų augimą lėmė dviejų pagrindinių verslo  krypčių – Registrų ir Mokesčių administravimo – pajamų padidėjimas.

2023 m. pirmąjį pusmetį pajamos iš e. registrų srities padidėjo 139%, palyginti su tokiu pačiu laikotarpiu 2022 m. 2023 m. pirmąjį pusmetį buvo inicijuoti keli nauji su registrais susiję projektai, įskaitant Laoso Liaudies Demokratinėje Respublikoje diegiamą elektroninę verslo registravimo sistemą Pramonės ir prekybos ministerijai bei civilinį registrą Finansų, ekonominės plėtros ir investicijų ministerijai Belize.

Be to, pajamos iš Mokesčių administravimo sektoriaus taip pat padidėjo reikšmingai – 2023 m. pirmojo pusmečio pajamos išaugo 378%, palyginti su 2022 m. atitinkamu laikotarpiu. Šis augimas susijęs su svarbiu projektu Zimbabvėje, kuriuo siekiama sukurti ir įgyvendinti virtualų fiskalizacijos sprendimą Zimbabvės Mokesčių Inspekcijai (ZIMRA). Pajamų augimas apima ir su šiuo projektu susijusį vienkartinį sandorį dėl trečiųjų šalių techninės įrangos ir licencijų tiekimo.

„2023 m. pirmojo pusmečio rinkos nuotaikos smarkiai pasikeitė. Pasaulinės organizacijos, tokios kaip Afrikos plėtros bankas, Pasaulio bankas, Azijos plėtros bankas ir kitos, aktyviai rėmė ir finansavo vyriausybinius projektus Afrikoje, Karibuose ir Pietryčių Azijoje. Ši parama leido „NRD Companies“ klientams sklandžiai finansuoti savo skaitmeninės transformacijos iniciatyvas“, – komentuoja Mindaugas Glodas, „NRD Companies“ generalinis direktorius.

Žvelgiant į ateities perspektyvas, rinkoje paklausa auga , kadangi daugelis šalių pripažįsta savo skaitmeninės infrastruktūros trūkumus ir yra susikūrusios tobulinimo strategijas. Tikimasi, kad tarptautinės agentūros palaipsniui didins šių iniciatyvų finansavimą ir taip padės šalims sumažinti skaitmenizacijos atotrūkį.

„Matome, kad šalys vis daugiau dėmesio skiria ribotos prieigos prie finansų problemai, ypač atokiuose regionuose. Be to, šalių vyriausybės pradėjo aktyviau ieškoti problemoms, tokioms kaip mažas mokesčių surinkimas ir šešėlinė ekonomika, sprendimų. Turėdami „GovTech“ ir „Fintech“ technologijas bei kompetencijas, turime privilegiją dalyvauti šiose diskusijose. Teikiame patarimus vyriausybėms dėl valstybinių el. paslaugų integravimo su finansiniais sprendimais. Jie apima tokias sritis kaip mokėjimai, atviroji bankininkystė, daugiakanalė prieiga („omni-channel“), geresnė vartotojo patirtis, stabilumas ir saugumas. Pavyzdžiui, neseniai, „NRD Companies“ baigė Trinidado ir Tobago Finansų Ministerijos projektą, kurio metu komanda teikė technines konsultacijas, siekdama pagerinti valstybės pajamų surinkimo efektyvumą, suskaitmeninti bei supaprastinti mokesčių mokėjimo procesą fiziniams asmenims ir verslui“, – komentuoja Mindaugas Glodas.

Apie „NRD Companies“

„NRD Companies“ yra pasaulinė informacinių technologijų ir konsultacinių paslaugų įmonių grupė, kuri specializuojasi viešojo sektoriaus ir skaitmeninės infrastruktūros sprendimų vystyme. Grupė, kurios būstinė yra Norvegijoje, vienija kompanijas, skiriančias ypatingą dėmesį finansinių ir vyriausybinių technologijų sprendimų kūrimui bei praktika paremtoms konsultacijoms, taip siekdama padėti pasaulio šalims įgyvendinti Jungtinių Tautų darnaus vystymosi tikslus. „INVL Technology“ grupei priklausanti „NRD Companies“ yra pripažinta rinkos lyderė ir veiklą plėtoja visuose penkiuose žemynuose. Grupės įmonės sėkmingai kuria ir diegia elektroninių registrų, elektroninių paslaugų teikimo ir mokesčių administravimo platformas, įgyvendina nacionalinių paštų, mažmeninės prekybos ir kitų sričių skaitmeninės transformacijos projektus.

„NRD Companies“ grupę sudaro šios dukterinės įmonės: „Etronika“, „Norway Registers Development AS“, „NRD Systems“ ir „Infobank Uganda“. Daugiau informacijos: www.nrdcompanies.com

Priedai: „NRD Companies“ 2023 m. rezultatų prezentacija.

Susisiekite su mumis

Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.
Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.

    *Paspaudę „Siųsti“ sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys (el. pašto adresas ir užklausoje pateikti duomenys) būtų renkami ir tvarkomi siekiant atsakyti į Jūsų pateiktą užklausą. Pagal Bendrovės privatumo politiką ši informacija bus saugoma tol, kol bus išnagrinėta užklausa, ir ne ilgiau nei 2 metus nuo jos pateikimo. Jūs visada galite atšaukti savo sutikimą el. paštu [email protected].