„INVL Technology“ valdomų įmonių naujienos: „NRD Cyber Security“ pajamas 2021 m. augino 66%

Kibernetinio saugumo konsultavimo ir technologijų vystymo įmonės „NRD Cyber Security“ (UAB NRD CS) pajamos 2021 m. pasiekė 5,37 mln. eurų ir, o pelnas prieš palūkanas, mokesčius, amortizaciją ir nusidėvėjimą (EBITDA) sudarė 784.000 Eur. Įmonės pajamos per metus augo 66%, EBITDA – 80,6%, teigiama bendrovės pranešime.

Audituotais duomenimis, per praeitus metus „NRD Cyber Security“ uždirbo 603.000 Eur grynojo pelno – 88% daugiau nei 2020 m. Bendrovės kibernetinio saugumo paslaugų ir produktų pardavimai privačiame sektoriuje didėjo penktadaliu.
Tuo metu Lietuvoje 2021 m. pardavimų pajamos išaugo 80%. „NRD Cyber Security“ praneša pasirašiusi naujų sutarčių dėl specializuotos programinės ir techninės įrangos tiekimo, atlikusi IT saugos auditų, kibernetinio saugumo konsultacijų bei kitas paslaugas.

2021 m. „NRD Cyber Security“ vykdė nacionalinio kibernetinio saugumo stiprinimo projektus: Egipto centriniame banke stiprino kibernetinių grėsmių stebėjimo pajėgumus įdiegiant savo išvystytą technologiją „CollectiveSight“, kartu su Jungtinių Tautų projektų valdymo agentūra (UNOPS) įvertinto Serbijos Respublikos kibernetinio saugumo ekosistemą bei ES kibernetinio saugumo agentūrai parengė kibernetinio saugumo krizių valdymo brandos vertinimo metodiką.

Įmonė skelbia užsitikrinusi svarbius projektus ir 2022-iems: pasirašyta sutartis dėl nacionalinės kibernetinio saugumo incidentų reagavimo komandos kūrimo Malavyje bei pradėti darbai Ruandoje, vertinant jų kibernetinio saugumo brandą pagal Oksfordo universiteto pasaulinio kibernetinio saugumo gebėjimų centro CMM modelį.

„NRD Cyber Security“ bendra investicijų į mokslinius tyrimus ir eksperimentinę plėtrą (MTEP) suma 2021 metų pabaigoje pasiekė apie 3 mln. Eur, iš kurių 1,7 mln. Eur sudarė iš ES gautos finansavimo lėšos.

Įmonė šiuo metu vysto ir / arba parduoda šiuos kibernetinio saugumo produktus: „CollectiveSight“ ir „CyberSet“. Pirmasis produktas yra sensorių sistema, skirta kibernetinių grėsmių stebėjimui, identifikavimui ir analizei. Šis produktas jau yra išvystytas ir sėkmingai įdiegtas bei veikiantis ne tik Lietuvoje ir kitose ES šalyse, bet ir Egipto centriniame banke bei Bangladešo kritinėje informacinėje infrastruktūroje.

„CyberSet“ yra technologijų ir veikiančių procedūrų rinkinys, kuris leidžia integruoti ir automatizuoti tipines saugumo operacijų centro funkcijas jas tvarkantiems saugos paslaugų tiekėjams (angl. Managed Security Service Provider, MSSP).

Apie „NRD Cyber Security“
„NRD Cyber Security“ yra kibernetinio saugumo konsultacijų, reagavimo į saugumo incidentus bei technologijų diegimo ir kūrimo įmonė. Savo veikla ji siekia kurti saugią skaitmeninę aplinką šalims, vyriausybėms ir verslams, todėl įvairaus masto projektus vykdo visame pasaulyje. Įmonė yra valdoma „Nasdaq Vilnius“ listinguojamos investicijų į IT įmones bendrovės „INVL Technology“.

Asmuo, įgaliotas suteikti papildomą informaciją:
Kazimieras Tonkūnas
UTIB „INVL Technology“ vadovaujantysis partneris
El. paštas [email protected]

Priedai:

NRD CS rezultatai 2021 m.

Susisiekite su mumis

Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.
Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.

    *Paspaudę „Siųsti“ sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys (el. pašto adresas ir užklausoje pateikti duomenys) būtų renkami ir tvarkomi siekiant atsakyti į Jūsų pateiktą užklausą. Pagal Bendrovės privatumo politiką ši informacija bus saugoma tol, kol bus išnagrinėta užklausa, ir ne ilgiau nei 2 metus nuo jos pateikimo. Jūs visada galite atšaukti savo sutikimą el. paštu [email protected].