„INVL Technology“ valdomų įmonių naujienos: „NRD Companies“ praneša apie pajamų augimą 2022 m.

2022 m. „NRD Companies“ koncentravosi į konsultavimo paslaugų teikimą ir skaitmeninių sprendimų diegimą Karibų jūros, Centrinės Amerikos ir Afrikos regionuose, tuo pat metu investavo į prekės ženklo pripažinimą ir žinomumo didinimą tarptautiniu mastu.

„NRD Companies“ – Lietuvoje veiklą vykdanti, tarptautinė įmonių grupė, kuri specializuojasi viešojo sektoriaus ir skaitmeninės infrastruktūros sprendimų kūrime kartu teikiant strategines konsultacijas, neseniai paskelbė 2022 m. metinę ataskaitą. Grupės konsoliduotos pajamos 2022 m. siekė 8,079 mln. eurų ir, palyginti su praėjusiais metais, išaugo 27%. EBITDA  sumažėjo iki 211 tūkst. eurų, palyginti su 297 tūkst. eurų 2021 m.

„NRD Companies“ pajamos 2022 m. augo net keliose strateginėse kryptyse: skaitmeninių sprendimų diegime: e. registrų, e. paslaugų, taip pat finansų srityse bei konsultavimo paslaugų teikime šio sektoriaus atstovams. Teigiamą poveikį pajamų augimui darė ir pozityvi verslo aplinka, kuri 2022 m. palaipsniui gerėjo po sudėtingų pandemijos sąlygų 2021 m.

„NRD Companies“ generalinis direktorius Mindaugas Glodas komentuoja, kad „2022-ieji buvo gausūs skaitmeninės transformacijos projektų e. registrų ir viešųjų e. paslaugų srityse, taip pat konsultacijų projektų mūsų strateginiuose geografiniuose regionuose: Karibų jūros, Centrinės Amerikos ir Afrikos. Angilijoje atlikome visiškai nuotolinį nacionalinės verslo e. registro sistemos diegimą. Šis projektas įrodė, kad ne tik mūsų darbuotojai geba valdyti projektus nuotoliniu būdu, bet ir mūsų klientai yra atviri tokiam projektų vystymui. Belize įdiegėme internetinę verslo registravimo sistemą (OBRS). Labai didžiuojuosi mūsų klientu – Belizo „Finansinių paslaugų komisija“ (angl. „Financial Services Commission“) ir „NRD Companies“ komanda. Mūsų  projektas po įdiegimo sulaukė pasaulinio pripažinimo ir buvo išrinktas „WSIS Prize 2023“ nugalėtoju. Tuo tarpu, Trinidade ir Tobage sukūrėme nacionalinę e. mokėjimų strategiją, kuri bus pagrindas tolimesnėms nacionalinėms reformoms, siekiančioms pagerinti mokesčių surinkimą šalyje; Sint Martine intensyviai dirbame prie 4 metus trunkančio visos šalies e. valdžios infrastruktūros plėtros projekto. Taip pat, šiuo metu Ganoje vykdomame projekte teikiame konsultacines paslaugas Finansų ministerijos Išorinių Išteklių Mobilizavimo ir Ekonominių Ryšių padalinio užsakymu pertvarkėme, visą verslo registravimo institucijos veiklą ir atsakomybes.

Komentuodamas EBITDA sumažėjimą, Mindaugas Glodas atkreipė dėmesį į 14 proc. išaugusias darbo užmokesčio sąnaudas. Be to, gana reikšmingą vaidmenį suvaidino ir subrangos išlaidų padidėjimas.

Grupės skaitmeninės bankininkystės spendimas BANKTRON buvo įtrauktas į „Forrester“ skaitmeninės bankininkystės sąveikumo platformų apžvalgą. Šis pripažinimas dar labiau sustiprina „NRD Companies“ poziciją FinTech sektoriuje.  Be to, grupė sulaukė dėmesio iš tarptautinių žiniasklaidos kanalų, tokių kaip „Bloomberg“, „The Wall Street Journal“, „The Paypers“ ir kt.

„Nepaisant iššūkių, 2022 m. „NRD Companies“ demonstravo solidų pajamų augimą ir išlaikė klientų pasitikėjimą. Karibų jūros, Centrinės Amerikos ir Afrikos regionuose įgyvendinami projektai yra mūsų ekspertizės ir klientų pasitikėjimo, įrodymas. Mūsų sukurti produktai ir paslaugos, padėjo šioms augančioms ekonomikoms sumažinti skaitmeninį atotrūkį ir prisiliesti prie skaitmeninių inovacijų. Ateityje tai leis dar labiau pagerinti viešųjų paslaugų teikimą, darys teigiamą poveikį tokiose srityse kaip valstybių verslo aplinkos gerinimas, finansinis saugumas, finansinė įtrauktis ir gyvenimo kokybės gerinimas. Savo vykdoma veikla prisidedame  prie  Jungtinių Tautų darnaus vystymosi tikslų įgyvendinimo. 2023 m. „NRD Companies“ ir toliau sieks išlikti lyderiaujančia inovatyvių sprendimų ir konsultacijų teikėja, remiančia besivystančių šalių skaitmeninę transformaciją“ – teigia Mindaugas Glodas.

Apie „NRD Companies“

„NRD Companies“ yra tarptautinė informacinių technologijų ir konsultacinių paslaugų įmonių grupė, kuri specializuojasi viešojo sektoriaus ir skaitmeninės infrastruktūros sprendimų vystyme. Grupė vienija kompanijas, skiriančias ypatingą dėmesį finansinių ir vyriausybinių technologijų sprendimų kūrimui bei praktika paremtoms konsultacijoms, taip siekdama padėti pasaulio šalims įgyvendinti Jungtinių Tautų darnaus vystymosi tikslus. „INVL Technology“ grupei priklausanti „NRD Companies“ yra pripažinta rinkos lyderė ir veiklą plėtoja visuose penkiuose žemynuose. Grupės įmonės sėkmingai kuria ir diegia elektroninių registrų, elektroninių paslaugų teikimo ir mokesčių administravimo platformas, įgyvendina nacionalinių paštų, mažmeninės prekybos ir kitų sričių skaitmeninės transformacijos projektus.

„NRD Companies“ grupę sudaro šios dukterinės įmonės: „ETRONIKA“, „Norway Registers Development AS“, „NRD Systems“, „NRD Bangladesh“ ir „Infobank Uganda“. Daugiau informacijos: www.nrdcompanies.com

Asmuo, įgaliotas suteikti papildomą informaciją:
UTIB „INVL Technology“ vadovaujantysis partneris
Kazimieras Tonkūnas
El. paštas: [email protected]

Priedai:

NRD Companies rezultatai_2022

Susisiekite su mumis

Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.
Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.

    *Paspaudę „Siųsti“ sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys (el. pašto adresas ir užklausoje pateikti duomenys) būtų renkami ir tvarkomi siekiant atsakyti į Jūsų pateiktą užklausą. Pagal Bendrovės privatumo politiką ši informacija bus saugoma tol, kol bus išnagrinėta užklausa, ir ne ilgiau nei 2 metus nuo jos pateikimo. Jūs visada galite atšaukti savo sutikimą el. paštu [email protected].