„INVL Technology“ valdomų įmonių naujienos: „Novian“ pertvarko įmonių valdymo struktūrą

Investicijų į informacinių technologijų verslus bendrovės „INVL Technology“ valdoma grupė „Novian“ įvykdė vidaus pertvarkymus. UAB „Novian Technologies“ pasirašė sutartį su UAB „Novian“ (toliau – „Novian“) dėl Norvegijoje registruotos „Zissor AS“ (toliau „Zissor“) 100 proc. akcijų įsigijimo. Tuo tarpu „Novian“ sudarė sutartį su UAB „Novian Systems“ dėl UAB „ELSIS PRO“ (toliau „Elsis PRO“) 100 proc. akcijų įsigijimo. Šių sandorių pagrindinis tikslas – bendrovių valdymo optimizavimas bei veiklos efektyvinimas. Sandorių kaina atitinka 2023 m. kovo 31 d. bendrovių rinkos vertę. „Zissor“ akcijų kaina – 711 tūkst. eurų, „Elsis PRO“ – 2 013 tūkst. eurų. Tikimasi „Zissor“ ir „Elsis PRO“ vertės augimo.

„Zissor“ – žiniasklaidos monitoringo sprendimų ir žiniasklaidos skaitmeninimo programinės įrangos bei paslaugų tiekėjas. „Elsis PRO“ yra informacinių sistemų ir programinės įrangos kūrimo bendrovė.

Papildoma informacija:

Informacinių technologijų grupė „Novian“ pertvarko įmonių valdymo struktūrą. Atlikus grupės vidaus sandorius, „Novian“ skaitmeninimo paslaugų įmones sujungs bendrovė „Novian Technologies“, įsigijusi Norvegijoje esančios bendrovės „Zissor“ akcijas. Taip pat, siekiant optimizuoti programavimo įmonių kapitalo struktūrą ir valdymą, „Elsis PRO“ akcijas įsigijo bendrovė „Novian“. Sandoriai įvykdyti 2023 m. kovo 31 dienos įmonių verte.

„Pastaruosius kelerius metus „Novian Technologies“ kryptingai stiprina skaitmeninimo sritį. „Zissor“ valdymo perkėlimas į „Novian Technologies“ atitinka pastarosios bendrovės skaitmeninimo produktų ir paslaugų plėtros strategiją bei siekį plėtoti veiklą Europos šalyse“, – sako „Novian“ grupės vadovas Evaldas Rėkus.

Šiuo metu skaitmeninimo paslaugas įvairiose pasaulio šalyse teikia Lietuvoje įsikūrusi „Novian Technologies“ ir jos valdomos įmonės – Estijos „Novian Eesti“ ir Moldovos „Andmevara SRL“. Su jomis bendradarbiauja Norvegijos „Zissor“, teikianti leidinių skaitmenizavimo paslaugas, taip pat žiniasklaidos stebėsenos programinės įrangos produktus ir paslaugas pasaulio mastu.

Pasak grupės vadovo, „Elsis PRO“ veiklos perkėlimas bendrovei „Novian“ ne tik supaprastins šios bendrovės valdymą, bet ir optimizuos bei sustiprins programavimo bendrovių kapitalo struktūrą.

„Novian“ grupės įmonės veikia IT infrastruktūros, programavimo ir skaitmeninimo srityse. „Novian“ grupės agreguotos pajamos 2022 m. siekė 33 mln. eurų ir, lyginant su ankstesniais metais, išaugo 27,9 proc. Grupės EBITDA ataskaitiniu laikotarpiu buvo 1,5 mln. eurų ir palyginamuoju laikotarpiu susitraukė 11,8 proc. Veiklos pelnas siekė 0,5 mln. eurų ir atitinkamai mažėjo 39,9 proc.

Asmuo, įgaliotas suteikti papildomą informaciją:
UTIB „INVL Technology“ vadovaujantis partneris
Kazimieras Tonkūnas
El. paštas [email protected]

Susisiekite su mumis

Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.
Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.

    *Paspaudę „Siųsti“ sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys (el. pašto adresas ir užklausoje pateikti duomenys) būtų renkami ir tvarkomi siekiant atsakyti į Jūsų pateiktą užklausą. Pagal Bendrovės privatumo politiką ši informacija bus saugoma tol, kol bus išnagrinėta užklausa, ir ne ilgiau nei 2 metus nuo jos pateikimo. Jūs visada galite atšaukti savo sutikimą el. paštu [email protected].