„INVL Technology” vadovaujančiojo partnerio K.Tonkūno pranešimas, pristatytas pasaulio lietuvių ekonomikos forume

2016 m. lapkričio 10 d. vyko Pasaulio Lietuvių Ekonomikos Forumas 2016. „Trys Lietuvos – sujungti negalima atskirti“   Regionų politikos ir ekonomikos raidos vizija po 2020 m.

Pasaulio lietuvių ekonomikos forumas (PLEF) – vienintelis Lietuvoje vizionieriškas renginys, kuriame valstybės ateitį pristato ir svajoja valdžios institucijos bei nepriklausomi ekspertai, įžvalgomis dalinasi visame pasaulyje garsūs lietuviai.

Rengiamas nuo 2009-ųjų, Forumas jau yra vykęs Vilniuje, Čikagoje, Londone, Tel Avive. PLEF kasmet sulaukia iškilių Lietuvos ir užsienio verslo, politikos, kultūros atstovų iš kelių dešimčių pasaulio šalių.

„INVL Technology” vadovaujantis partneris Kazimieras Tonkūnas pasaulio lietuvių ekonomikos forume skaitė pranešimą „Lietuviško identiteto sriuprizai: nuo Norvegijos iki Bangladešo”

         Asmuo, įgaliotas suteikti papildomą informaciją:
         Kazimieras Tonkūnas
         UTIB „INVL Technology“ vadovaujantis partneris
         El. paštas [email protected]


INVL_Technology_PLEF_2016_LT_2016-11-10.pdf

Susisiekite su mumis

Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.
Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.

    *Paspaudę „Siųsti“ sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys (el. pašto adresas ir užklausoje pateikti duomenys) būtų renkami ir tvarkomi siekiant atsakyti į Jūsų pateiktą užklausą. Pagal Bendrovės privatumo politiką ši informacija bus saugoma tol, kol bus išnagrinėta užklausa, ir ne ilgiau nei 2 metus nuo jos pateikimo. Jūs visada galite atšaukti savo sutikimą el. paštu [email protected].