„INVL Technology“ už 2,4 mln. EUR įsigijo 100 proc. „Algoritmų sistemų“ akcijų

Investicijų į informacijos technologijų verslus bendrovės „INVL Technology“ valdoma įmonė „Inventio“ už 2,385 mln. eurų įsigijo 100 proc. informacinių sistemų kūrimo bendrovės „Algoritmų sistemos“ akcijų.

Sandoris užbaigtas 2016 m. kovo 18 dieną, „Inventio“ gavus Potencialių dalyvių atitikties nacionalinio saugumo interesams įvertinimo komisijos bei Konkurencijos tarybos leidimus.

2015 m. „Algoritmų sistemos“ padidino pajamas 22 proc. iki 2,768 mln. eurų, o grynąjį pelną – 18 proc. iki 386 tūkst. eurų.

„Algoritmų sistemų“ 2015 metų rezultatai rodo, kad „INVL Technology“ portfelį papildė tvirtą poziciją rinkoje užimanti bendrovė, turinti stiprų augimo potencialą. Sieksime, kad „Algoritmų sistemos“ ir toliau stabiliai veiktų Lietuvoje, bei padėsime bendrovei išplėsti veiklą R. Afrikoje ir Pietų bei Pietryčių Azijoje, kur matome galimybę pasiūlyti el. rinkimų, el. mokesčių, el. sveikatos sprendimus bei kitas viešojo administravimo sistemas“, komentavo „INVL Technology“ direktorius Kazimieras Tonkūnas.

„Algoritmų sistemų“ steigėjas bei valdybos pirmininkas Rimgaudas Žaldokas toliau dirbs įmonės valdyboje, į kurią taip pat išrinkti „INVL Technology“ atstovai Vytautas Plunksnis ir Vida Juozapavičienė. „Algoritmų sistemoms“  toliau vadovaus Elena Vengrienė, taip pat neplanuojami ir kiti įmonės vadovybės ar darbuotojų pasikeitimai.

„Įmonė tęs pradėtus darbus bei sieks užtikrinti stabilų augimą pasinaudodama galimybėmis, kurias suteikia glaudus bendradarbiavimas su kitomis „INVL Technology“ valdomomis įmonėmis. Turėsime prieigą prie įvairių sričių ekspertų rato, bendrovių vystomo intelektinio kapitalo, teikiamų paslaugų spektro bei pardavimų kanalo besivystančiose rinkose“, komentavo R. Žaldokas.

UAB „Algoritmų sistemos“ kuria aukštos kokybės, efektyvias ir patikimas informacines sistemas didelėms ir vidutinio dydžio organizacijoms bei programas įmonių verslo procesams automatizuoti. Pagrindinės įmonės veiklos kryptys yra el. valdžia, el. sveikata, finansai, socialinė apsauga, aplinkos apsauga bei sprendimai švietimo sektoriui. Didžiausi įmonės klientai: Valstybinė mokesčių inspekcija prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos, Valstybinė darbo inspekcija prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos, VĮ Registrų centras, Lietuvos bankas, Vilniaus universitetas, AB „Vakarų laivų gamykla“ įmonių grupė ir kiti.

„INVL Technology“ veikia kaip į stambaus verslo ir valstybinius segmentus orientuotas IT įmonių klasteris, kurio 4 pagrindinės veiklos sritys yra verslo klimato gerinimas ir e. valdymas, IT infrastruktūra, kibernetinė sauga ir sprendimai IT imlioms pramonės šakoms.

Šiuo metu didžiausios „INVL Technology“ investicijos yra įmonės Lietuvoje, Norvegijoje, Tanzanijoje, Ugandoje ir Ruandoje: Norway Registers Development AS su antrinėmis įmonėmis UAB NRD, UAB Etronika, Norway Registers Development East Africa Ltd, Norway Registers Development Rwanda Ltd, UAB BAIP su antrine UAB „Acena“ ir UAB NRD CS.

Susisiekite su mumis

Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.
Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.

    *Paspaudę „Siųsti“ sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys (el. pašto adresas ir užklausoje pateikti duomenys) būtų renkami ir tvarkomi siekiant atsakyti į Jūsų pateiktą užklausą. Pagal Bendrovės privatumo politiką ši informacija bus saugoma tol, kol bus išnagrinėta užklausa, ir ne ilgiau nei 2 metus nuo jos pateikimo. Jūs visada galite atšaukti savo sutikimą el. paštu [email protected].