„INVL Technology“ sėkmingai išplatino 10 mln. eurų akcijų emisiją

Investicijų į informacijos technologijų verslus bendrovė „INVL Technology“ per viešą akcijų siūlymą įsigijimams pritraukė 10 mln. eurų.

 

Nustatyta naujos akcijų emisijos kaina – 1,65 euro už akciją. Paraiškas teikė tiek esami akcininkai, tiek mažmeniniai ir instituciniai investuotojai.

 

„Sveikiname „INVL Technology” sėkmingai išplatinus naują akcijų emisiją – didžiausią Baltijos rinkoje nuo 2011 metų”, – sako Arminta Saladžienė, Nasdaq Baltijos rinkos vadovė. – „Šis puikus rezultatas rodo, kad investuotojai teigiamai vertina ir pačią bendrovę, ir jos akcininkus bei vadovus, o taip pat ir tai, kad tiek instituciniai, tiek mažmeniniai investuotojai laukia naujų bendrovių rinkoje“.

 

„Vertiname rinkos parodytą pasitikėjimą mūsų veikla ir komanda. Dėmesį dabar skirsime valdomų įmonių vertės auginimui ir įsigyjimams“, – sakė „INVL Technology“ direktorius Kazimieras Tonkūnas.

 

„INVL Technology“ investicijos yra įmonės Lietuvoje, Norvegijoje, Tanzanijoje ir Ugandoje: verslo klimato gerinimo ir e-valdymo srityje veikianti NRD grupė – Norway Registers Development AS, NRD UAB, NRD East Africa Ltd, Infobank Uganda Ltd, Etronika UAB, IT infrastruktūros paslaugas teikianti BAIP ir Acena bei kibernetinės gynybos įmonė NRD CS. Įmonės veikia klasterio pagrindu ir įgyvendina bendrus projektus daugiau kaip 50-yje pasaulio šalių.

Susisiekite su mumis

Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.
Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.

    *Paspaudę „Siųsti“ sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys (el. pašto adresas ir užklausoje pateikti duomenys) būtų renkami ir tvarkomi siekiant atsakyti į Jūsų pateiktą užklausą. Pagal Bendrovės privatumo politiką ši informacija bus saugoma tol, kol bus išnagrinėta užklausa, ir ne ilgiau nei 2 metus nuo jos pateikimo. Jūs visada galite atšaukti savo sutikimą el. paštu [email protected].