„INVL Technology“ rinkos formuotojo paslaugas teiks Šiaulių bankas

Investicijų į informacinių technologijų verslus bendrovės „INVL Technology“ akcijų likvidumą didins Šiaulių bankas. Remiantis pasirašyta sutartimi, bankas nuo šių metų rugpjūčio 8 dienos teiks rinkos formuotojo paslaugas, ne mažiau kaip 85 proc. prekybos biržoje laiko teikdamas pavedimus pirkti bei parduoti „INVL Technology“ akcijas, tokiu būdu gilindamas rinką.

 

„Pasirinkdami rinkos formavimo partnerį, siekiame padidinti mūsų akcijų patrauklumą investuotojams“, – sakė Kazimieras Tonkūnas, „INVL Asset Management“ uždarojo tipo investicinės bendrovės (UTIB) „INVL Technology“ vadovaujantis partneris.

 

„Likvidumas – vienas svarbiausių finansų rinkų efektyvaus veikimo faktorių. Teikdami rinkos formavimo paslaugą siekiame plėsti investavimo galimybę, ypač orientuodamiesi į tuos, kuriems yra aktualus informacinių technologijų sektorius“, – sakė Šiaulių banko Rinkų ir iždo departamento direktorius Tomas Varenbergas.

 

„INVL Technology“ nuosavas kapitalas 2016 m. kovo 31 d. siekė 24,23 mln. eurų arba 1,99 euro akcijai ir, lyginant su akcijos kaina po 10 mln. eurų vertės akcijų emisijos platinimo pernai liepą, išaugo 21 proc. (emisijos kaina buvo 1,65 euro už akciją).

 

„INVL Technology“ siekia sukurti reikšmingą investicijų grąžą investuotojams orientuodamasi į valdomų įmonių vertės didinimą. Pernai liepą išplatinusi akcijų emisiją, bendrovė investavo į Lietuvos bendroves „Etronika“ ir „Algoritmų sistemos“, taip pat Estijos AS „Andmevara“. Šių įsigijimų bendra vertė yra 3,25 mln. eurų. Bendrovė ir toliau planuoja investicijas į įmonių įsigijimus, tam skirdama emisijos platinimo metu surinktas, taip pat uždirbtas lėšas.

 

„INVL Technology“ veikia kaip į stambaus verslo ir valstybinius segmentus orientuotas IT įmonių klasteris, kurio 4 pagrindinės veiklos sritys yra verslo klimato gerinimas ir e. valdymas, IT infrastruktūra, kibernetinė sauga ir sprendimai IT imlioms pramonės šakoms.

 

„INVL Technology“ yra investavusi į Norvegijos Norway Registers Development AS su antrinėmis bendrovėmis Lietuvoje UAB NRD, UAB „Etronika“, Tanzanijoje Norway Registers Development East Africa Ltd., Ruandoje Norway Registers Development Rwanda Ltd. bei Ugandoje Infobank Uganda Ltd., Lietuvos UAB BAIP su antrine UAB „Acena“, Lietuvos UAB NRD CS, Lietuvos UAB „Algoritmų sistemos“ ir Estijos „Andmevara“ AS su antrine bendrove Moldovoje „Andmevara“ SRL.

 

Šių metų liepą UTIB licenciją gavusios „INVL Technology“ valdymą perėmė vienai pirmaujančių turto valdymo grupių Baltijos šalyse „Invalda INVL“ priklausanti bendrovė „INVL Asset Management“.

Susisiekite su mumis

Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.
Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.

    *Paspaudę „Siųsti“ sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys (el. pašto adresas ir užklausoje pateikti duomenys) būtų renkami ir tvarkomi siekiant atsakyti į Jūsų pateiktą užklausą. Pagal Bendrovės privatumo politiką ši informacija bus saugoma tol, kol bus išnagrinėta užklausa, ir ne ilgiau nei 2 metus nuo jos pateikimo. Jūs visada galite atšaukti savo sutikimą el. paštu [email protected].