„INVL Technology“ priklausanti „Novian“ grupės bendrovė siekia įsigyti „Elsis PRO“

Investicijų į informacinių technologijų verslus bendrovei „INVL Technology“ priklausančios „Novian“ grupės įmonė „Novian Systems“ pasirašė sutartis dėl informacinių sistemų ir programinės įrangos kūrimo bendrovės „Elsis PRO“ 100 proc. akcijų įsigijimo. Sandorio, kurį planuojama užbaigti, gavus Konkurencijos tarybos ir Potencialių dalyvių atitikties nacionalinio saugumo interesams įvertinimo komisijos leidimus, suma neskelbiama.

„Elsis PRO“ yra 2004 metais įkurta informacinių sistemų ir programinės įrangos kūrimo bendrovė, priklausanti informacinių ir ryšių technologijų (IRT) įmonių grupei „Elsis“. 2020 m. „Elsis PRO“ uždirbo 2,6 mln. eurų pajamų – jos buvo 18,3 proc. didesnės nei 2019 m. Įmonės EBITDA pernai siekė 275 tūkst. eurų ir atitinkamai išaugo 2,2 karto. „Elsis PRO“ specializuojasi aviacijos, transporto, energetikos, viešojo sektoriaus sprendimų kūrimo ir įgyvendinimo srityse. 2020 metais 56 proc. pajamų gautos iš projektų, vykdomų Europos Sąjungos šalyse.

Papildoma informacija

Investicijų į informacinių technologijų verslus bendrovei „INVL Technology“ priklausančios „Novian“ grupės įmonė „Novian Systems“ perka informacinių sistemų ir programinės įrangos kūrimo bendrovę „Elsis PRO“. Tai numatančios sutartys pasirašytos šių metų rugsėjo 14 dieną. 100 proc. įmonės akcijų įsigijimo suma neskelbiama, sandoris įsigalios gavus Konkurencijos tarybos ir Potencialių dalyvių atitikties nacionalinio saugumo interesams įvertinimo komisijos leidimus.

Šis įsigijimas išplės „Novian“ grupės programavimo srities kompetencijas aviacijos, transporto, energetikos ir kitose srityse. Planuojame, kad pabaigus sandorį „Novian“ grupės programavimo bendrovės ir toliau veiks savarankiškai, kita vertus, tikimės jų sinergijos didesniuose projektuose Europos Sąjungos ir NATO šalyse“, – sakė „Novian“ grupės vadovas Evaldas Rėkus.

„Elsis PRO“ augimą užtikrins stipri esamų specialistų ir vadovų komanda. Įmonės valdyboje ir toliau dirbs jos dabartinis pirmininkas Arūnas Gedvila, o bendrovei vadovaus Rimvydas Jančiauskas. Taip pat planuojama, kad prie įmonės valdybos prisijungs „INVL Technology“ vadovaujantysis partneris Kazimieras Tonkūnas, „INVL Technology“ grupės finansų bendrovės „FinTime“ direktorius Artūras Zdanavičius ir „Novian“ grupei, taip pat „Novian Systems“ ir „Andmevara AS“ vadovaujantis E. Rėkus.

2004 m. įkurta „Elsis PRO“ šiuo metu priklauso įmonių grupei „Elsis“. 2020 m. bendrovė uždirbo 2,6 mln. eurų pajamų – jos, lyginant su 2019 m., buvo 18,3 proc. didesnės. „Elsis PRO“ EBITDA pernai siekė 275 tūkst. eurų ir atitinkamai išaugo 2,2 karto. 2020 m. bendrovės pajamos užsienio šalyse siekė 56 proc. „Elsis PRO“ yra sukūrusi sprendimų ir produktų aviacijos, rizikos valdymo srityse, kartu su partneriais vykdo projektą Honkongo oro uoste, Lietuvoje įgyvendina projektus Finansų ministerijoje, FNTT, Mokesčių inspekcijoje.

IT infrastruktūros paslaugų ir programavimo grupės „Novian“ agreguotos pajamos 2020 m. siekė 24,1 mln. eurų arba 2,6 proc. daugiau nei per 2019 metus. Agreguota EBITDA buvo 1,8 mln. eurų ir, lyginant su 2019 m., išaugo 14,9 proc. „Novian“ grupės grynasis pelnas, eliminavus vienkartinius ir netipinius investicijų nuvertėjimus, šiuo laikotarpiu sudarė 0,6 mln. eurų ir atitinkamai padidėjo 54,5 proc. „Novian“ veikia Baltijos šalyse, Norvegijoje ir Moldovoje. Grupės bendrovės šiemet projektus įgyvendina 32 pasaulio šalyse.

Asmuo, įgaliotas suteikti papildomą informaciją:
Kazimieras Tonkūnas
UTIB „INVL Technology“ vadovaujantysis partneris
El. paštas [email protected]

Susisiekite su mumis

Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.
Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.

    *Paspaudę „Siųsti“ sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys (el. pašto adresas ir užklausoje pateikti duomenys) būtų renkami ir tvarkomi siekiant atsakyti į Jūsų pateiktą užklausą. Pagal Bendrovės privatumo politiką ši informacija bus saugoma tol, kol bus išnagrinėta užklausa, ir ne ilgiau nei 2 metus nuo jos pateikimo. Jūs visada galite atšaukti savo sutikimą el. paštu [email protected].