„INVL Technology“ praneša apie depozitoriumo keitimo proceso sustabdymą

„INVL Technology“ (toliau – „Bendrovė“) informuoja, kad 2021 m. gegužės 18 d. pateikė prašymą Lietuvos banko Finansų rinkos Priežiūros tarnybai (toliau – „Priežiūros institucija“) sustabdyti Bendrovės prašymo dėl leidimo pakeisti Bendrovės depozitoriumą, nagrinėjimą, kol nebus patikslinta Bendrovės sutartis su naujuoju depozitoriumu.

2021 m. balandžio 29 d. Bendrovės eilinis visuotinio akcininkų susirinkimas priėmė sprendimą pakeisti Bendrovės depozitoriumo paslaugų teikėją iš AB SEB bankas į AB Šiaulių bankas. Įgyvendinant šį sprendimą, 2021 m. balandžio 29 d. Bendrovė kreipėsi į Priežiūros instituciją su prašymu leisti pakeisti Bendrovės depozitoriumo paslaugų teikėją.

Tačiau gavus informaciją iš AB Šiaulių bankas ir Priežiūros institucijos apie poreikį patikslinti kai kurias depozitoriumo sutarties projekto nuostatas, 2021 m. gegužės 18 d. Bendrovė priėmė sprendimą prašyti Priežiūros institucijos sustabdyti prašymo nagrinėjimą, kol nebus atliktos atitinkamos korekcijos.

Asmuo, įgaliotas suteikti papildomą informaciją:
Kazimieras Tonkūnas
UTIB „INVL Technology“ vadovaujantysis partneris
El. paštas [email protected]

Susisiekite su mumis

Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.
Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.

    *Paspaudę „Siųsti“ sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys (el. pašto adresas ir užklausoje pateikti duomenys) būtų renkami ir tvarkomi siekiant atsakyti į Jūsų pateiktą užklausą. Pagal Bendrovės privatumo politiką ši informacija bus saugoma tol, kol bus išnagrinėta užklausa, ir ne ilgiau nei 2 metus nuo jos pateikimo. Jūs visada galite atšaukti savo sutikimą el. paštu [email protected].