„INVL Technology“ pasirašė UTIB valdymo ir depozitoriumo sutartis

Investicijų į informacinių technologijų verslus bendrovė „INVL Technology“ pasirašė valdymo sutartį su turto valdymo bendrove „INVL Asset Management“, taip pat depozitoriumo paslaugų sutartį su SEB banku. Šios sutartys įsigalios „INVL Technology“ gavus uždarojo tipo investicinės bendrovės (UTIB) licenciją.

 

Gavus Lietuvos banko suteikiamą licenciją, „INVL Technology“ savo esme taps panaši į fondą, o jos valdymą perims turto valdymo bendrovė „INVL Asset Management“, priklausanti vienai pirmaujančių turto valdymo grupių Baltijos šalyse „Invalda INVL“.

 

Planuojama, kad „INVL Technology“ investavimo periodas truks 5 metus nuo licencijos gavimo, o bendra UTIB gyvavimo trukmė bus 10 metų (su galimybe pratęsti dar 2 metams).

 

Šiuo metu bendrovė ir toliau siekia efektyviai investuoti 2015 metų liepą įsigijimams pritrauktus 10 mln. eurų. Šių metų kovo mėnesį užbaigus „Algoritmų sistemų“ įsigijimo sandorį, o balandį – Estijos „Andmevara“ privatizavimą, bendrovė ir toliau aktyviai dairosi naujų įsigijimų.

 

„INVL Technology“ 2015 m. gavo 2,51 mln. eurų audituoto grynojo pelno. Bendrovės nuosavas kapitalas 2015 m. gruodžio 31 d. siekė 24,24 mln. eurų, arba 1,99 euro akcijai.

 

„INVL Technology“ veikia kaip į stambaus verslo ir valstybinius segmentus orientuotas IT įmonių klasteris, kurio 4 pagrindinės veiklos sritys yra verslo klimato gerinimas ir e. valdymas, IT infrastruktūra, kibernetinė sauga ir sprendimai IT imlioms pramonės šakoms. Šiuo metu didžiausios „INVL Technology“ investicijos yra įmonės Europoje (Lietuvoje, Norvegijoje, Estijoje, Moldovoje) bei Rytų Afrikoje (Tanzanijoje, Ruandoje ir Ugandoje).

 

Bendrovė yra investavusi į Norway Registers Development AS su antrinėmis bendrovėmis UAB „NRD“, UAB „Etronika“, Norway Registers Development East Africa Ltd., Norway Registers Development Rwanda Ltd. bei Infobank Uganda Ltd., UAB BAIP su dukterine UAB „Acena“, UAB NRD CS, UAB „Algoritmų sistemos“ ir „Andmevara“ AS su antrine bendrove „Andmevara“ SRL.

Susisiekite su mumis

Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.
Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.

    *Paspaudę „Siųsti“ sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys (el. pašto adresas ir užklausoje pateikti duomenys) būtų renkami ir tvarkomi siekiant atsakyti į Jūsų pateiktą užklausą. Pagal Bendrovės privatumo politiką ši informacija bus saugoma tol, kol bus išnagrinėta užklausa, ir ne ilgiau nei 2 metus nuo jos pateikimo. Jūs visada galite atšaukti savo sutikimą el. paštu [email protected].