INVL Technology įsigis savų akcijų

„INVL Technology“ (toliau – „Bendrovė“) informuoja, kad pasibaigus savų akcijų supirkimui, AB Bendrovė įsigis 0,88 proc. savo akcijų, už kurias bus sumokėta 295 059,64 eurų (be tarpininkavimo mokesčių).

Akcijų supirkimui, per kurį galėjo būti maksimaliai supirkta 121 753 vnt. akcijų, pasiūlyta 107 686 vnt. Akcijos supirkimo kaina –  2,74 euro už vieną akciją.

Akcijų supirkimas per AB NASDAQ Vilnius vertybinių popierių biržos oficialaus siūlymo rinką prasidėjo 2021m. spalio 27d., baigėsi – lapkričio 10 d.

Atsiskaitymas už supirktas akcijas įvyks lapkričio 12 dieną.

Daugiau informacijos apie akcijų supirkimo procesą čia: https://view.news.eu.nasdaq.com/view?id=bc78e16f9fabbd8f7a31803b05819c616&lang=lt

Papildoma informacija:
Investicijų į informacinių technologijų verslus bendrovė „INVL Technology“ šių metų spalio 27 d. paskelbė savo akcijų supirkimą, kuris vyko iki lapkričio 10 d. per „Nasdaq Vilnius“ biržą. Bendrovės siūlyta akcijų supirkimo kaina – 2,74 euro už akciją.

Iš viso bendrovė siūlė supirkti 121 753 vienetų akcijų. Supirkime dalyvaujantys akcininkai parduos 107 686 vnt. akcijų už 295 tūkst. eurų. Atsiskaitymas už akcijas įvyks šių metų lapkričio 12dieną.

Dalis įsigytų akcijų bus naudojamos „INVL Technology“ įmonių darbuotojų motyvacijos programose.

Šiuo metu „INVL Technology“ bendrovės veikia trimis kryptimis. Verslo klimato gerinimo ir e. valdymo srityje veikia Norvegijos „NRD Companies AS“ su antrinėmis bendrovėmis: Norvegijos „Norway Registers Development AS“ su filialu Lietuvoje, Lietuvos UAB „NRD Systems“, UAB „Etronika“, Ruandos „Norway Registers Development Rwanda Ltd.“ ir asocijuota įmone Ugandoje „Infobank Uganda Ltd.“.

IT infrastruktūros ir programavimo srityje veikia „Novian“ grupė: UAB „Novian“ Lietuvoje su technologijų verslo krypties įmonėmis UAB „Novian Technologies“, „Andmevara Services OÜ“ Estijoje ir „Andmevara SRL“ Moldovoje bei programavimo krypties įmonėmis UAB „Novian Systems“, „Elsis PRO“ Lietuvoje ir Estijos „Andmevara AS“, taip pat su skaitmeninimo ir žiniasklaidos monitoringo programinės įrangos tiekėja „Zissor AS“ Norvegijoje. Kibernetinės saugos srityje veikia UAB „NRD Cyber Security“ ir jos dukterinė bendrovė „NRD Bangladesh Ltd.“.

Asmuo, įgaliotas suteikti papildomą informaciją:
Kazimieras Tonkūnas
UTIB „INVL Technology“ vadovaujantysis partneris
El. paštas [email protected]

Susisiekite su mumis

Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.
Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.

    *Paspaudę „Siųsti“ sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys (el. pašto adresas ir užklausoje pateikti duomenys) būtų renkami ir tvarkomi siekiant atsakyti į Jūsų pateiktą užklausą. Pagal Bendrovės privatumo politiką ši informacija bus saugoma tol, kol bus išnagrinėta užklausa, ir ne ilgiau nei 2 metus nuo jos pateikimo. Jūs visada galite atšaukti savo sutikimą el. paštu [email protected].