„INVL Technology“ įsigijo BAIP obligacijų už 1,55 mln. eurų

Investicijų į informacinių technologijų verslus bendrovė „INVL Technology“ įsigijo savo valdomos bendrovės BAIP obligacijų už 1,55 mln. eurų. Obligacijų, kurių metinė palūkanų norma yra 7,625 proc., išpirkimo terminas – šių metų birželio 30 diena. Per obligacijų išleidimą pritrauktos lėšos bus naudojamos „INVL Technology“ grupės bendrovių dalyvavimui konkurse užsienio šalyje užtikrinti.

„INVL Technology“ grynųjų aktyvų vertė 2016 m. rugsėjo 30 d. buvo 23,65 mln. eurų arba 1,9425 euro akcijai. Bendrovė tiesiogiai ir netiesiogiai valdo 16 įmonių, „INVL Technology“ įmonių atstovybės veikia aštuoniose šalyse – Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Moldovoje, Norvegijoje, Tanzanijoje, Ruandoje ir Ugandoje.

Šiuo metu NRD įmonių grupė ir NRD CS Bangladeše steigia bendrovę „NRD Bangladesh Ltd“. 2016 m. lapkritį „Algoritmų sistemos“ paskelbė, kad įsigis 100 proc. bendrovės „Profectus novus“ akcijų.

„INVL Technology“ yra investavusi į Norvegijos Norway Registers Development AS su antrinėmis bendrovėmis Lietuvoje UAB NRD, UAB „Etronika“, Tanzanijoje Norway Registers Development East Africa Ltd., Ruandoje Norway Registers Development Rwanda Ltd. bei asocijuota įmone Ugandoje Infobank Uganda Ltd., Lietuvos UAB BAIP su antrine UAB „Acena“, Lietuvos UAB NRD CS, Lietuvos UAB „Algoritmų sistemos“ ir Estijos „Andmevara“ AS su antrine bendrove Moldovoje „Andmevara“ SRL. „INVL Technology“ valdomose įmonėse dirba daugiau kaip 300 darbuotojų.

Uždarojo tipo investicinė bendrovė (UTIB) „INVL Technology“ yra listinguojama NASDAQ Vilnius biržoje, ją valdo vienai pirmaujančių turto valdymo grupių Baltijos šalyse „Invalda INVL“ priklausanti bendrovė „INVL Asset Management“.

Susisiekite su mumis

Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.
Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.

    *Paspaudę „Siųsti“ sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys (el. pašto adresas ir užklausoje pateikti duomenys) būtų renkami ir tvarkomi siekiant atsakyti į Jūsų pateiktą užklausą. Pagal Bendrovės privatumo politiką ši informacija bus saugoma tol, kol bus išnagrinėta užklausa, ir ne ilgiau nei 2 metus nuo jos pateikimo. Jūs visada galite atšaukti savo sutikimą el. paštu [email protected].