„INVL Technology“ ir BAIP grupės susijungimo sąlygos bus tvirtinamos vasario 2 dieną

Investicijų į informacijos technologijų verslus bendrovės „INVL Technology” ir jos valdomos BAIP grupės susijungimo sąlygos bus tvirtinamos vasario 2 dieną vyksiančiuose „INVL Technology” ir BAIP grupės akcininkų susirinkimuose.

Pagal reorganizavimo sąlygas „INVL Technology“ bus prijungta prie BAIP grupės, kuri tęs veiklą „INVL Technology“ pavadinimu ir bus kotiruojama NASDAQ OMX Vilnius biržoje. Numatoma, kad susijungimas bus baigtas vasario pradžioje, o prekyba „INVL Technology” akcijomis biržoje bus sustabdyta likus dviems dienoms iki akcininkų susirinkimo.

„Po susijungimo „INVL Technology“ sieks uždaro tipo investicinės bendrovės licencijos ir savo esme taps panaši į fondą. Investicijoms į kitas technologijų įmones bus siekiama pritraukti ne mažiau kaip 10 mln. eurų“,  – sakė BAIP grupės vadovas Kazimieras Tonkūnas.

„INVL Technology“ akcininkai už kiekvieną turėtą akciją gaus 6,7856 BAIP grupės akcijų. Po susijungimo „INVL Technology“ akcininkams priklausys 65,78 proc., o smulkiesiems BAIP grupės akcininkams – 34,22 proc. jungtinės bendrovės akcijų. Po susijungimo veiksiančios bendrovės įstatinis kapitalas bus padalintas į 6 114 714 vienetus akcijų, o kapitalizacija dabartine akcijų rinkos kaina siektų 9 mln. eurų.

Didžiausios „INVL Technology“ investicijos po susijungimo bus 100 proc. valdoma kritinės infrastruktūros bendrovė BAIP, Norvegijos „Norway Registers Development“ ir specializuota kibernetinės saugos įmonė NRD CS.

Susisiekite su mumis

Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.
Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.

    *Paspaudę „Siųsti“ sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys (el. pašto adresas ir užklausoje pateikti duomenys) būtų renkami ir tvarkomi siekiant atsakyti į Jūsų pateiktą užklausą. Pagal Bendrovės privatumo politiką ši informacija bus saugoma tol, kol bus išnagrinėta užklausa, ir ne ilgiau nei 2 metus nuo jos pateikimo. Jūs visada galite atšaukti savo sutikimą el. paštu [email protected].