„INVL Technology“ ir BAIP grupės akcininkai pritarė susijungimui

Investicijų į informacinių technologijų verslus bendrovės „INVL Technology” ir jos valdomos BAIP grupės akcininkai pirmadienį vykusiuose susirinkimuose pritarė įmonių susijungimui.

Pagal reorganizavimo sąlygas „INVL Technology“ bus prijungta prie BAIP grupės, kuri tęs veiklą „INVL Technology“ pavadinimu ir bus kotiruojama NASDAQ Vilnius biržoje.

„Susijungimas – tarpinis žingsnis persitvarkant į fondinę struktūrą ir siekiant pritraukti mažiausiai 10 mln. eurų papildomo kapitalo investicijoms“, – sakė „INVL Technology“ vadovausiantis Kazimieras Tonkūnas.

„INVL Technology“ akcininkai už kiekvieną turėtą akciją gaus 6,7856 BAIP grupės akcijų. Po susijungimo „INVL Technology“ akcininkams priklausys 65,78 proc., o smulkiesiems BAIP grupės akcininkams – 34,22 proc. jungtinės bendrovės akcijų. Po susijungimo veiksiančios bendrovės įstatinis kapitalas bus padalintas į 6 114 714 vienetus akcijų, o kapitalizacija dabartine akcijų rinkos kaina siektų 8,146 mln. eurų.

Didžiausios „INVL Technology“ investicijos po susijungimo bus 100 proc. valdoma kritinės infrastruktūros bendrovė BAIP, Norvegijos „Norway Registers Development“ ir specializuota kibernetinės saugos įmonė NRD CS.

Susisiekite su mumis

Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.
Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.

    *Paspaudę „Siųsti“ sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys (el. pašto adresas ir užklausoje pateikti duomenys) būtų renkami ir tvarkomi siekiant atsakyti į Jūsų pateiktą užklausą. Pagal Bendrovės privatumo politiką ši informacija bus saugoma tol, kol bus išnagrinėta užklausa, ir ne ilgiau nei 2 metus nuo jos pateikimo. Jūs visada galite atšaukti savo sutikimą el. paštu [email protected].