„INVL Technology“ grynųjų aktyvų vertė padidėjo iki 37,35 mln. eurų

Investicijų į informacinių technologijų verslus bendrovės „INVL Technology“ nuosavas kapitalas ir grynųjų aktyvų vertė šių metų trečiojo ketvirčio pabaigoje pasiekė 37,35 mln. eurų, o jų vertė akcijai – 3,0948 euro. Šie rodikliai nuo metų pradžios padidėjo 3,4 proc.

Per šių metų devynis mėnesius „INVL Technology“ grynasis pelnas siekė 1,194 mln. eurų ir, lyginant su praėjusių metų tuo pačiu laikotarpiu, sumažėjo 22,4 proc.

„INVL Technology“ valdomų bendrovių rezultatai

„INVL Technology“ valdomų bendrovių agreguotos pajamos per šių metų tris ketvirčius sudarė 32,9 mln. eurų ir išaugo 23,6 proc., lyginant su 2021 m. tuo pačiu laikotarpiu. Atitinkamai jų bendrasis pelnas padidėjo 9,6 proc. iki 9,2 mln. eurų, o agreguota EBITDA siekė 0,85 mln. eurų ir susitraukė 56,9 proc.

Vertinant geografinį pajamų pasiskirstymą, „INVL Technology“ valdomų bendrovių šių metų trijų ketvirčių pajamos Lietuvoje sudarė 21,8 mln. eurų ir, lyginant su 2021 m. atitinkamu laikotarpiu, išaugo 43 proc., o užsienyje siekė 11,1 mln. eurų ir buvo mažesnės 2,4 proc.

„Kaip ir prognozavome, trečiasis ketvirtis nuteikia pozityviai – bendrovių pardavimai, palyginti su praėjusiais metais, išaugo. Trečiąjį ketvirtį ir toliau didėjusios pajamos užsienio šalyse pasiekė 4,2 mln. eurų, kai pirmąjį pusmetį sudarė 6,9 mln. eurų“, – sako „INVL Technology“ vadovaujantysis partneris Kazimieras Tonkūnas.

Pasak jo, šiemet tikimasi išlaikyti valdomų bendrovių aukštą pajamų augimo tempą ir grąžinti pelningumą į praėjusių metų lygį. „Tęsiame aktyvius pardavimus ir tikimės užsitikrinti pajamų augimą ir 2023 metais“, – sako K. Tonkūnas.

„INVL Technology“ bendrovės veikia trimis kryptimis. Kibernetinės saugos srityje veikia bendrovė „NRD Cyber Security“, programavimo ir IT infrastruktūros paslaugų srityje – įmonių grupė „Novian“, verslo klimato gerinimo ir e. valdymo srityje – „NRD Companies“ įmonės.

2016 m. liepą „INVL Technology“ pradėjo veikti kaip UTIB. Jos valdymą perėmė Baltijos šalyse pirmaujančiai investicijų valdymo ir gyvybės draudimo grupei INVL priklausanti bendrovė „INVL Asset Management“. UTIB „INVL Technology“ veiks iki 2026 m. liepos 14 dienos.

Susisiekite su mumis

Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.
Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.

    *Paspaudę „Siųsti“ sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys (el. pašto adresas ir užklausoje pateikti duomenys) būtų renkami ir tvarkomi siekiant atsakyti į Jūsų pateiktą užklausą. Pagal Bendrovės privatumo politiką ši informacija bus saugoma tol, kol bus išnagrinėta užklausa, ir ne ilgiau nei 2 metus nuo jos pateikimo. Jūs visada galite atšaukti savo sutikimą el. paštu [email protected].