„INVL Technology“ grupė įsigis 80 proc. „Etronikos” akcijų

Investicijų į informacijos technologijų verslus AB „INVL Technology“ valdoma įmonė „Norway Registers Development“ (NRD AS) pasirašė sutartį dėl investicijų į elektroninės bankininkystės, mobiliojo parašo bei mažmeninės prekybos sprendimus kuriančią bendrovę  UAB„Etronika“.

Numatoma, kad Norvegijos „Norway Registers Development“ investuodama į naują akcijų emisiją įsigis iki 80 proc. „Etronikos” akcijų. Bendra investicijų, įskaitant skolintą kapitalą, suma sieks iki 400 tūkst. eurų.

Sandorį ketinama užbaigti gavus Konkurencijos tarybos bei Potencialių dalyvių atitikties nacionalinio saugumo interesams įvertinimo komisijos leidimus.

2014 metais „Etronika” gavo 1,9 mln. eurų pajamų, bendrovėje dirba daugiau kaip 40 darbuotojų.

         Asmuo, įgaliotas suteikti papildomą informaciją:
         Direktorius
         Kazimieras Tonkūnas
         El.paštas [email protected]

Susisiekite su mumis

Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.
Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.

    *Paspaudę „Siųsti“ sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys (el. pašto adresas ir užklausoje pateikti duomenys) būtų renkami ir tvarkomi siekiant atsakyti į Jūsų pateiktą užklausą. Pagal Bendrovės privatumo politiką ši informacija bus saugoma tol, kol bus išnagrinėta užklausa, ir ne ilgiau nei 2 metus nuo jos pateikimo. Jūs visada galite atšaukti savo sutikimą el. paštu [email protected].