„INVL Technology“ auditore siūloma išrinkti bendrovę „PricewaterhouseCoopers“

Investicijų į informacinių technologijų verslus bendrovės „INVL Technology“ auditore 2015-2017 metais siūloma išrinkti tarptautinę audito bendrovę „PricewaterhouseCoopers“.

 

Dėl šio „INVL Technology“ valdybos siūlymo bus balsuojama 2015 m. lapkričio 30 d. vyksiančiame akcininkų susirinkime. Bendrovei siūloma nustatyti 4 500 EUR (be PVM) metinį atlygį.

 

„INVL Technology“, AB – investicijų į informacines ir ryšio technologijas bendrovė, listinguojama AB NASDAQ OMX Vilnius. Bendrovė buvo sukurta sujungus AB BAIP grupė ir AB „INVL Technology“.

 

„INVL Technology“ veikia kaip į stambaus verslo ir valstybinius segmentus orientuotas IT įmonių klasteris, kurio 4 pagrindinės veiklos sritys yra: verslo klimato gerinimas ir e. valdymas, IT infrastruktūra, kibernetinė sauga ir sprendimai IT imlioms pramonės šakoms. Šiuo metu didžiausios „INVL Technology“ investicijos yra įmonės Lietuvoje, Norvegijoje, Tanzanijoje ir Ugandoje: Norway Registers Development AS su dukterinėmis UAB „NRD“, UAB ETRONIKA, NRD East Africa Ltd bei Infobank Uganda Ltd, UAB BAIP su dukterine UAB „Acena“ ir UAB NRD CS.

Susisiekite su mumis

Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.
Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.

    *Paspaudę „Siųsti“ sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys (el. pašto adresas ir užklausoje pateikti duomenys) būtų renkami ir tvarkomi siekiant atsakyti į Jūsų pateiktą užklausą. Pagal Bendrovės privatumo politiką ši informacija bus saugoma tol, kol bus išnagrinėta užklausa, ir ne ilgiau nei 2 metus nuo jos pateikimo. Jūs visada galite atšaukti savo sutikimą el. paštu [email protected].