„INVL Technology“ akcininkų susirinkimas pritarė galimybei supirkti savo akcijas

Investicijų į informacinių technologijų verslus bendrovės „INVL Technology“ akcininkai pritarė galimybei bendrovei supirkti savo akcijas. Toks sprendimas priimtas šiandien, balandžio 26 dieną, vykusio bendrovės visuotinio akcininkų susirinkimo metu.
 
Numatyta, kad akcijų supirkimo atveju maksimalus įsigyjamų akcijų skaičius būtų ne didesnis nei dešimtadalis bendrovės įstatinio kapitalo ir siektų 1,2 mln. akcijų. Akcijų supirkimas būtų galimas per pusantrų metų nuo sprendimo priėmimo dienos, maksimali įsigijimo kaina prilygtų paskutinei paskelbtai bendrovės grynųjų aktyvų vertei vienai akcijai, minimali – 0,5 euro. Galimybe supirkti savo akcijas „INVL Technology“ galėtų pasinaudoti, jei tokį sprendimą priimtų jos valdymo įmonė.
 
Taip pat nuspręsta, kad bendrovės įsigytos savos akcijos visuotinio akcininkų susirinkimo sprendimu gali būti anuliuojamos arba valdymo įmonės sprendimu parduodamos su sąlyga, jog minimali jų pardavimo kaina bus lygi įsigijimo kainai, o pardavimo tvarka užtikrins lygias galimybes visiems akcininkams įsigyti šių akcijų. Galimybė supirkti savo akcijas pateikta balsavimui atsižvelgiant į šių metų vasario 1 dieną įsigaliojusią Kolektyvinio investavimo subjektų įstatymo redakciją.
 
Akcininkų susirinkimo metu patvirtinta ir nauja bendrovės įstatų redakcija. Naujieji įstatai įsigalios po to, kai akcininkų susirinkimo metu patvirtintiems įstatams pritars Lietuvos bankas, ir jie bus įregistruoti Registrų centre. Naujoji įstatų redakcija parengta atsižvelgiant į Akcinių bendrovių ir Kolektyvinio investavimo subjektų įstatymų pakeitimus.
 
Akcininkų susirinkimo metu taip pat patvirtintas sprendimas dėl „INVL Technology“ 2018 m. uždirbto pelno paskirstymo, 2018 metų audituota finansinė ataskaita.
 
Remiantis „INVL Technology“ audituotais rezultatais, bendrovės nuosavas kapitalas 2018 m. pabaigoje buvo 28 mln. eurų arba 2,3 euro akcijai ir per metus padidėjo 17,7 proc. (2017 m. pabaigoje siekė 23,8 mln. eurų arba 1,96 euro akcijai).Bendrovės grynasis pelnas, įvertinus finansinio turto perkainojimą, per 2018 metus siekė 4,2 mln. eurų ir buvo 3,2 proc. didesnis nei per 2017 metus.
 
2016 m. liepą „INVL Technology“ pradėjo veikti kaip uždaro tipo investicinė bendrovė (UTIB). Jos valdymą perėmė vienai pirmaujančių turto valdymo grupių Baltijos šalyse „Invalda INVL“ priklausanti bendrovė „INVL Asset Management“. UTIB „INVL Technology“ veiks iki 2026 m. liepos 14 dienos.

Susisiekite su mumis

Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.
Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.

    *Paspaudę „Siųsti“ sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys (el. pašto adresas ir užklausoje pateikti duomenys) būtų renkami ir tvarkomi siekiant atsakyti į Jūsų pateiktą užklausą. Pagal Bendrovės privatumo politiką ši informacija bus saugoma tol, kol bus išnagrinėta užklausa, ir ne ilgiau nei 2 metus nuo jos pateikimo. Jūs visada galite atšaukti savo sutikimą el. paštu [email protected].