„INVL Technology“ akcininkai tvirtins atnaujintus įstatus ir valdymo sutartį

Investicijų į informacijos technologijų verslus bendrovės „INVL Technology“ akcininkams bus siūloma balandžio 29 d. patvirtinti pakeistus uždarojo tipo investicinės bendrovės (UTIB) įstatus bei atnaujintą sutartį su įmonę valdysiančia turto valdymo bendrove „INVL Asset Management“.

 

Akcininkų susirinkimui siūloma patvirtinti, kad sėkmės mokestis bus skaičiuojamas nuo “INVL Technology” turto vertės valdymo perdavimo momentu, jeigu metinė grąža viršys 8 proc. Taip pat siūloma nuo kapitalizacijos skaičiuojamą metinį valdymo mokestį „INVL Technology“ investavimo periodu (penkerius metus nuo UTIB licencijos gavimo) padidinti nuo 2 iki 2,5 proc. Papildomas 0,5 proc. mokestis valdymo įmonei būtų išmokamas tik tuomet, kai investuotojams būtų grąžinta jų investuota suma kartu su 8 proc. metine grąža.

 

Kovo 7 d. patvirtintoje įstatų redakcijoje buvo nustatyta, kad gavus UTIB licenciją, sėkmės mokestis „INVL Asset Management“ būtų skaičiuojamas nuo 2015 m. liepos 8 d. pasibaigusio akcijų platinimo kainos (1,65 euro akcijai).

 

“INVL Technology” vertinimu, siūlomi mokesčių struktūros pakeitimai subalansuoja akcininkų ir valdymo įmonės interesus ir yra naudingi investuotojams.

 

2015 m. rugpjūtį pradėtą „INVL Technology“ licencijavimo procesą tikimasi užbaigti pirmąjį šių metų pusmetį. Gavusi UTIB licenciją, „INVL Technology“ savo esme taptų panaši į fondą, o įmonės valdymas būtų perduotas vienos pirmaujančių turto valdymo grupių Baltijos šalyse „Invalda INVL“ bendrovei „INVL Asset Management“.

 

„INVL Technology“ nuosavas kapitalas 2015 m. gruodžio 31 d. siekė 24,24 mln. eurų, arba 1,99 euro akcijai.

 

Susisiekite su mumis

Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.
Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.

    *Paspaudę „Siųsti“ sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys (el. pašto adresas ir užklausoje pateikti duomenys) būtų renkami ir tvarkomi siekiant atsakyti į Jūsų pateiktą užklausą. Pagal Bendrovės privatumo politiką ši informacija bus saugoma tol, kol bus išnagrinėta užklausa, ir ne ilgiau nei 2 metus nuo jos pateikimo. Jūs visada galite atšaukti savo sutikimą el. paštu [email protected].