„INVL Technology“ akcininkai pritarė reorganizavimo sąlygų rengimui

Investicijų į informacinių technologijų verslus bendrovės „INVL Technology“ akcininkai pritarė reorganizavimo sąlygų rengimui, pagal kurias „INVL Technology“ susijungs su jos valdoma BAIP grupe.

Numatoma, kad „INVL Technology“ bus prijungta prie akcine bendrove tapusios BAIP grupės. Nauja bendrovė toliau veiks „INVL Technology“ pavadinimu ir bus kotiruojama Nasdaq Vilnius biržoje. Numatoma, kad Kazimieras Tonkūnas, dabartinis BAIP grupės vadovas, po susijungimo vadovaus „INVL Technology“.

„Tai parengiamasis žingsnis prieš 2015 metais numatomą kapitalo pritraukimą. Lėšos bus skirtos investicijoms į kitas technologijų įmones“, – sakė K. Tonkūnas.

„INVL Technology“ planuoja išleisti naują akcijų emisiją ir investicijoms į kitas informacinių technologijų įmones pritraukti ne mažiau kaip 10 mln. eurų.

2014 metų „INVL Technology“ metinių finansinių ataskaitų auditui išrinkta bendrovė „PricewaterhouseCoopers“. Į „INVL Technology“ audito komitetą išrinkti „Legisperitus“ teisininkė Danutė Kadanaitė bei „Biotechpharma“ vykdomasis direktorius Tomas Bubinas (nepriklausomu nariu).

„INVL Technology“ akcijos nuo 2014 m. birželio 4 d. yra listinguojamos Nasdaq Vilnius Papildomame sąraše.

Susisiekite su mumis

Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.
Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.

    *Paspaudę „Siųsti“ sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys (el. pašto adresas ir užklausoje pateikti duomenys) būtų renkami ir tvarkomi siekiant atsakyti į Jūsų pateiktą užklausą. Pagal Bendrovės privatumo politiką ši informacija bus saugoma tol, kol bus išnagrinėta užklausa, ir ne ilgiau nei 2 metus nuo jos pateikimo. Jūs visada galite atšaukti savo sutikimą el. paštu [email protected].