„INVL Technology“ akcininkai pritarė bendrovės virsmui UTIB

Investicijų į informacinių ir ryšių technologijų verslus bendrovės „INVL Technology“ akcininkai kovo 7 dieną vykusiame akcininkų susirinkime pritarė bendrovės virsmui uždaro tipo investicine bendrove (UTIB).

 

Taip pat patvirtinti UTIB įstatai, UTIB valdymo perdavimo sutartis su vienos pirmaujančių turto valdymo grupių „Invalda INVL“ valdoma bendrove „INVL Asset Management“ bei sutartis su UTIB depozitoriumu (turto saugotoju) – SEB banku.

 

Planuojama, kad bendrovė kaip UTIB veiks dešimt metų, taip pat numatyta galimybė pratęsti šį terminą dar dvejiems metams.

 

Įgijus UTIB statusą, bendrovės veiklą prižiūrėtų Lietuvos bankas, o tai investuotojams suteiktų papildomų apsaugų.

 

„INVL Technology“ veikia kaip į stambaus verslo ir valstybinius segmentus orientuotas IT įmonių klasteris, kurio 4 pagrindinės veiklos sritys yra verslo klimato gerinimas ir e. valdymas, IT infrastruktūra, kibernetinė sauga ir sprendimai IT imlioms pramonės šakoms.

 

Šiuo metu didžiausios „INVL Technology“ investicijos yra įmonės Lietuvoje, Norvegijoje, Tanzanijoje, Ugandoje ir Ruandoje: Norway Registers Development AS su antrinėmis įmonėmis UAB NRD, UAB Etronika, Norway Registers Development East Africa Ltd, Norway Registers Development Rwanda Ltd bei Infobank Uganda Ltd, UAB BAIP su antrine UAB „Acena“ ir UAB NRD CS.

 

„INVL Technology“ kapitalizacija šiuo metu siekia 22,6 mln. eurų.

Susisiekite su mumis

Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.
Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.

    *Paspaudę „Siųsti“ sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys (el. pašto adresas ir užklausoje pateikti duomenys) būtų renkami ir tvarkomi siekiant atsakyti į Jūsų pateiktą užklausą. Pagal Bendrovės privatumo politiką ši informacija bus saugoma tol, kol bus išnagrinėta užklausa, ir ne ilgiau nei 2 metus nuo jos pateikimo. Jūs visada galite atšaukti savo sutikimą el. paštu [email protected].