„INVL Technology“ akcininkai patvirtins bendrovės virsmą į UTIB

Investicijų į informacinių ir ryšių technologijų verslus bendrovės „INVL Technology“ akcininkai kovo pradžioje patvirtins bendrovės virsmą uždaro tipo investicine bendrove (UTIB).

 

Kaip numatoma, kovo 7 dieną vyksiančiame akcininkų susirinkime bus tvirtinami UTIB įstatai, UTIB valdymo perdavimo sutartis su vienos pirmaujančių turto valdymo grupių „Invalda INVL“ valdoma bendrove „INVL Asset Management“ bei sutartis su UTIB depozitoriumu (turto saugotoju) – SEB banku.

 

Planuojama, kad bendrovė kaip UTIB veiks dešimt metų, taip pat numatyta galimybė pratęsti šį terminą dar dvejiems metams.

 

„INVL Technology“ virsmas UTIB – tai mūsų pažadas investuotojams, duotas 2015 metais platinant 10 mln. eurų akcijų emisiją. Įgiję naująjį statusą, sieksime per ateinančius penkerius metus investuoti emisijos metu pritrauktas lėšas. Padidinus valdomų įmonių vertę, jos būtų parduodamos, o lėšos išmokamos akcininkams“, – sakė „INVL Technology“ direktorius Kazimieras Tonkūnas.

 

Pasak jo, „INVL Technology“ šiuo metu aktyviai žvalgosi naujų įsigijimų. Gavus Konkurencijos tarybos leidimą, bus užbaigtas informacinių sistemų kūrimo bendrovės „Algoritmų sistemos“ įsigijimas.

 

Įgijus UTIB statusą, bendrovės veiklą prižiūrėtų Lietuvos bankas, o tai investuotojams suteiktų papildomų apsaugų.

 

„INVL Technology“ veikia kaip į stambaus verslo ir valstybinius segmentus orientuotas IT įmonių klasteris, kurio 4 pagrindinės veiklos sritys yra verslo klimato gerinimas ir e. valdymas, IT infrastruktūra, kibernetinė sauga ir sprendimai IT imlioms pramonės šakoms.

 

Šiuo metu didžiausios „INVL Technology“ investicijos yra įmonės Lietuvoje, Norvegijoje, Tanzanijoje ir Ugandoje: Norway Registers Development AS su antrinėmis įmonėmis UAB NRD, UAB Etronika, Norway Registers Development East Africa Ltd bei Infobank Uganda Ltd, UAB BAIP su antrine UAB „Acena“ ir UAB NRD CS.

 

„INVL Technology“ kapitalizacija šiuo metu siekia 22,6 mln. eurų.

Susisiekite su mumis

Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.
Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.

    *Paspaudę „Siųsti“ sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys (el. pašto adresas ir užklausoje pateikti duomenys) būtų renkami ir tvarkomi siekiant atsakyti į Jūsų pateiktą užklausą. Pagal Bendrovės privatumo politiką ši informacija bus saugoma tol, kol bus išnagrinėta užklausa, ir ne ilgiau nei 2 metus nuo jos pateikimo. Jūs visada galite atšaukti savo sutikimą el. paštu [email protected].