„INVL Technology“ akcininkai patvirtino 2015 metų veiklos rezultatus

Investicijų į informacijos technologijų verslus bendrovės „INVL Technology“ akcininkai patvirtino 2015 metų rezultatus ir įstatų pakeitimus, susijusius su tapimu uždarojo tipo investicine bendrove (UTIB).

 

„INVL Technology“ 2015 m. gavo 2,51 mln. eurų audituoto grynojo pelno. Bendrovės nuosavas kapitalas 2015 m. gruodžio 31 d. siekė 24,24 mln. eurų, arba 1,99 euro akcijai.

 

„Akcininkai nusprendė dividendų nemokėti, nes šiuo metu tęsiasi bendrovės investavimo periodas – siekiame sėkmingai įdarbinti 2015 metų liepą įsigijimams pritrauktus 10 mln. eurų“, – sakė „INVL Technology“ direktorius Kazimieras Tonkūnas.

 

Pasak jo, kovą užbaigus „Algoritmų sistemų“ įsigijimo sandorį, o balandį – Estijos „Andmevara“ privatizavimą, „INVL Technology“ toliau aktyviai žvalgosi naujų pirkinių.

 

„INVL Technology“ siekia UTIB licencijos, kurią gavus bendrovė taptų panaši į fondą. Numatoma, kad nuo UTIB licencijos gavimo „INVL Technology“ investavimo periodas truktų 5 metus, o visa bendrovės gyvavimo trukmė – 10 metų (su galimybe pratęsti dar 2 metams).

 

„INVL Technology“ veikia kaip į stambaus verslo ir valstybinius segmentus orientuotas IT įmonių klasteris, kurio 4 pagrindinės veiklos sritys yra: verslo klimato gerinimas ir e. valdymas, IT infrastruktūra, kibernetinė sauga ir sprendimai IT imlioms pramonės šakoms. Šiuo metu didžiausios „INVL Technology“ investicijos yra įmonės Europoje (Lietuvoje, Norvegijoje, Estijoje, Moldovoje) bei R. Afrikoje (Tanzanijoje, Ruandoje ir Ugandoje): Norway Registers Development AS su dukterinėmis UAB „NRD“, UAB ETRONIKA, Norway Registers Development East Africa Ltd., Norway Registers Development Rwanda Ltd. bei Infobank Uganda Ltd., UAB BAIP su dukterine UAB „Acena“, UAB NRD CS, UAB „Algoritmų sistemos” ir „Andmevara” AS su dukterine „Andmevara” SRL.

Susisiekite su mumis

Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.
Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.

    *Paspaudę „Siųsti“ sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys (el. pašto adresas ir užklausoje pateikti duomenys) būtų renkami ir tvarkomi siekiant atsakyti į Jūsų pateiktą užklausą. Pagal Bendrovės privatumo politiką ši informacija bus saugoma tol, kol bus išnagrinėta užklausa, ir ne ilgiau nei 2 metus nuo jos pateikimo. Jūs visada galite atšaukti savo sutikimą el. paštu [email protected].